Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Brzozowadzie... 11:43, 17 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
TAR napisał(a)


ale takiego balwanka bym ulepila.

O, a ja z Tobą!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Margerytka40 11:47, 17 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Weźcie już z tymi bałwankami, w góry się wybrać i tam lepić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 11:58, 17 sty 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ściągawa. To jest mój plan
Nie spisałaś tylko paru pozycji: serduszek pięknych, wilczomlecza, liriope, odętek i paru innych śliczności Reszta się zgadza.



u mnie liriope słabo rośnie - chętnie oddam
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Brzozowadzie... 12:06, 17 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)



u mnie liriope słabo rośnie - chętnie oddam

Ale dlaczego? Tylko mi chodzi o szafirkowate - taki niziutki zadarniacz. Bo nastawiam się na wielkopowierzchniowe działania w tym sezonie, żeby mnie chwasty nie ogłuszyły
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gosiek33 12:57, 17 sty 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ale dlaczego? Tylko mi chodzi o szafirkowate - taki niziutki zadarniacz. Bo nastawiam się na wielkopowierzchniowe działania w tym sezonie, żeby mnie chwasty nie ogłuszyły


A kocimiętka Ci nie pasuje? W końcu mam całe połacie zadarnione i jeszcze kukliki tworzą piękne gęste zimozielone kępki i ładnie dają się mnożyć
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Brzozowadzie... 19:01, 17 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gosiek33 napisał(a)


A kocimiętka Ci nie pasuje? W końcu mam całe połacie zadarnione i jeszcze kukliki tworzą piękne gęste zimozielone kępki i ładnie dają się mnożyć

O widzisz, nie pomyślałam o kuklikach! A to doskonały pomysł! A jeszcze wybrać długo kwitnacą odmianę. Zapisuję, dzięki!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Zana 20:15, 19 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mrokasiu, życzę Ci w Nowym Roku żeby Ci się ta nowa przestrzeń jak najszybciej bujnie zazieleniła, zakwitła, zaszumiała bujnością traw jesienią

Buziaczki
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 20:17, 19 sty 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Margerytka40 napisał(a)
Też mi odpowiada tegoroczna zima. No może trochę mam obawy co do tego, że znowu sucho będzie.Śniegu nie ma. Ale jeśli chodxi o temperatury jest ok


Czyli nie jestem odosobniona . Tej suchości trochę się obawiam. Ale w zeszłą zimę było zimniej a śniegu też tyle co kot napłakał.



jolanka napisał(a)
Buziaki Kasiu, szkoda, że Cię nie było

Pamiętaj, że ja też do ZP Memory czeka


Jolusia! No szkoda, też żałuję. Ale mieszkamy niedaleko siebie więc na pewno będzie okazja do spotkania, właśnie może wypad do ZP. A na Memory jestem bardzo chętna .

TAR napisał(a)


mnie nie pasuje, bo prawie codziennie pada, slonca tyle co na lekarstwo, ogrod to jedno wielkie bloto. na nawodnienie nie bede narzekac. ale sniegu i mrozu mi sie chce, jakos tak czysciej, klimatyczniej, zdrowiej i moze tyle robactwa nie przetrwa. ale jak znam zycie to zetnie w maju wszystkie rozwiniete pąki i znowu owoce beda mega drogie. brak mrozu i sniegu w naszym klimacie chyba jednak nie sprzyja ogrodom. oczywiscie nie mam na mysli trzaskajacych mrozow ale takiego balwanka bym ulepila.


Kurka, ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ze u Ciebie tak ciągle pada...

Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ściągawa. To jest mój plan
Nie spisałaś tylko paru pozycji: serduszek pięknych, wilczomlecza, liriope, odętek i paru innych śliczności Reszta się zgadza.


Siostro moja duchowa .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:18, 19 sty 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Margerytka40 napisał(a)
Weźcie już z tymi bałwankami, w góry się wybrać i tam lepić


właśnie!

Zana napisał(a)
Mrokasiu, życzę Ci w Nowym Roku żeby Ci się ta nowa przestrzeń jak najszybciej bujnie zazieleniła, zakwitła, zaszumiała bujnością traw jesienią

Buziaczki


Kochana, nie dziękuję!!!
Ta nowa przestrzeń już się zieleni - niestety, perz mi tam rośnie jak dziki . A to jednak nie ten rodzaj traw, o który mi chodzi. Ale rozplenice mi się wysiały, będę miała sporo sadzonek, nie będzie tak łyso .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 12:13, 05 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
A Ty co? Nadal z winem przy kominie?? Buźka!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies