Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 12:51, 10 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18015
Gosiek33 napisał(a)
Witaj po wakacjach




Zana napisał(a)
Cieszę się, że urlopik udany, akumulatorki naładowane. I nie dziwie się, że trudno się odnaleźć u nas, tym bardziej że dzisiaj wiatr hula. Bardzom ciekawa gdzieście się w tym roku wyprawili
Cmok.


rzeczywiście, wiatr hula i u mnie, przeniósł mi plastikowy kosz na liście, taki na kółkach, przez pół ogrodu.
Byliśmy, podobnie jak w zeszłym roku, w Egipcie więc ani daleko ani bardzo egzotycznie za to słonecznie i cieplutko . Ty chyba na Lanzarote byłaś w BN???

galgAsia napisał(a)
Cześć, Kasiulku Dobrze, że wypoczęłaś, teraz do roboty trzeba się brać
Weź tylko poprawkę na ciśnienie atmosferyczne (w ciągu doby spadło ponad 30 hPa, przynajmniej u mnie ) i zrób sobie porządną kawkę


Asiula, no właśnie to ciśnienie mną targa, bez kawy ani rusz!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 14:26, 10 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
Kasia, siłownie zaczęłaś odwiedzać? Ja właśnie zawiesiłam karnet od marca. No albo siłownia albo ogród, ja nie żaba, nie rozdwoję się
Za to zero zakwasów na początku sezonu. Chyba dobrze wykorzystałam zimę na utrzymanie formy. Szkoda tylko, że na wadze tego nie widać
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 14:28, 10 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7360
April napisał(a)

Za to zero zakwasów na początku sezonu. Chyba dobrze wykorzystałam zimę na utrzymanie formy. Szkoda tylko, że na wadze tego nie widać


siostro mam to samo
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 14:48, 10 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 14:49, 10 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18015
April, Tar - na wadze nie widać bo mięśnie cięższe niż tłuszcz .
No cóż, też się zastanawiam jak pogodzę siłownię z ogrodem, teraz to jeszcze jako tako ale w sezonie to słabo to widzę... zobaczymy .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 14:50, 10 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
Szkoda tylko że te rzekome mięśnie tak głęboko pod tą okładziną ukryte. Pełna konspira, nikt się nie domyśli

No, w moim przypadku.
____________________
April April podbija las Mazowsze
sarenka 17:46, 10 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Byłaś na urlopie? Super
____________________
Magda W samym sloncu
Brzozowadzie... 11:31, 11 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ja tam będę ćwiczyć do marca w domu, a potem idę w ogród na dalszy ciąg Dobrze April pisze - ja też nie żaba
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
TAR 12:00, 11 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7360
mrokasia napisał(a)
April, Tar - na wadze nie widać bo mięśnie cięższe niż tłuszcz .
No cóż, też się zastanawiam jak pogodzę siłownię z ogrodem, teraz to jeszcze jako tako ale w sezonie to słabo to widzę... zobaczymy .


Kasiu ale tu nie o wage chodzi a o objetosc ogolna i opona tez nie chce zniknac
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 12:50, 11 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Ja tam będę ćwiczyć do marca w domu, a potem idę w ogród na dalszy ciąg Dobrze April pisze - ja też nie żaba


ja sobie też obiecywałam że w domu poćwiczę jak deszczyk pada... ale wtedy mi się nie chce nic... i znów nici. Ale trzymam kciuki za twoje postanowienia. Zresztą ty chudzina jesteś, to byle kości rozruszać a nie spalać tłuszczyk.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies