Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 15:05, 19 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
TAR napisał(a)
Siostry i u mnie Rohan Weeping na liscie chciejstw. Kto wie byc moze w marcu zdobede to cudo. Na razie upolowałma Brillantissimum. Mały, bo maly ale jest. Strzele podmiane z hakuro albo znajde inne miejsce. W razie "w" wyprowadza sie ze mna.


Jak tylko spotkam RW do natychmiast kupuję .

April napisał(a)
Dziewczyny, ale my mamy marzenia Nie biżuteria, ciuchy, buty..(to nie dotyczy Tarci) ale drzewa, narzędzia ogrodowe i takie tamy


Taaak, po ogrodniczych to mogę się włóczyć do upojenia a na zakupach ciuchowych po godzinie jestem tak zmęczona i wkurzona, że muszę przerwać .

April napisał(a)
Kasiu, widzisz, Brillantissimum też by ci pasował


To prawda . Tylko nigdzie go nie widziałam stacjonarnie i w dodatku wysoko szczepionego .
A nie przypala go na słońcu???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Pszczelarnia 15:06, 19 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
mrokasia napisał(a)


To prawda. Nie rozumiem dlaczego tak jest.


Bo soki nie pociągną.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
TAR 15:19, 19 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
April napisał(a)


I co? byłaś w tym swoim ogrodniczym? Coś ciekawego czy też jeszcze śpią?


nie bylam, nie dalam rady, mam nowego pracownika i juz 3 dzien przeszkalam. Moze jutro. Na pewno sa ciemierniki, bo Kasia Langier byla i kupowala. Bardzo ładne zreszta.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 15:20, 19 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
April napisał(a)
Dziewczyny, ale my mamy marzenia Nie biżuteria, ciuchy, buty..(to nie dotyczy Tarci) ale drzewa, narzędzia ogrodowe i takie tamy


nie rozumiem
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 15:24, 19 lut 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8215
Kaśka, RW kup tam gdzie ja, tylko tam mieli. No chyba, że za nisko szczepiony dla Ciebie...
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 15:31, 19 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Pszczelarnia napisał(a)


Bo soki nie pociągną.


Aaaa, rozumiem, dzięki za info Ewo .

UrsaMaior napisał(a)
Kaśka, RW kup tam gdzie ja, tylko tam mieli. No chyba, że za nisko szczepiony dla Ciebie...


Taki właśnie mam plan . Nie musi być wysoko szczepiony . Tylko niech otworzą bo na razie to wszędzie jeszcze śpią.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
BKosimkArt 15:56, 19 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
April napisał(a)
Dziewczyny, ale my mamy marzenia Nie biżuteria, ciuchy, buty..(to nie dotyczy Tarci) ale drzewa, narzędzia ogrodowe i takie tamy

I ja się tego nie wstydzę, dobrze mi z tym... przynajmniej nie marnuję czasu na snucie się po galeriach hehe
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
UrsaMaior 16:41, 19 lut 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8215
mrokasia napisał(a)


Aaaa, rozumiem, dzięki za info Ewo .



Taki właśnie mam plan . Nie musi być wysoko szczepiony . Tylko niech otworzą bo na razie to wszędzie jeszcze śpią.


Sprawdzałaś? Tam mają czynne cały rok...chyba tylko w styczniu odpoczywają. Poza moim były jeszcze chyba 2 sztuki, może się ostały, bo mieli je zakitrane z tyłu. Widziałaś ichniejszego, w gruncie? Zawału o mało nie dostałam, taki okaz...
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 16:57, 19 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
BKosimkArt napisał(a)

I ja się tego nie wstydzę, dobrze mi z tym... przynajmniej nie marnuję czasu na snucie się po galeriach hehe


Otóż to!!!

UrsaMaior napisał(a)


Sprawdzałaś? Tam mają czynne cały rok...chyba tylko w styczniu odpoczywają. Poza moim były jeszcze chyba 2 sztuki, może się ostały, bo mieli je zakitrane z tyłu. Widziałaś ichniejszego, w gruncie? Zawału o mało nie dostałam, taki okaz...


Nie sprawdzałam. Ale podejrzewam, że nawet jeśli mają otwarte to rośliny wciąż zabezpieczone, poowijane, pochowane tak jak wszędzie indziej.
Zadzwonię i dopytam.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 17:22, 19 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
TAR napisał(a)


nie rozumiem


Tak, tak, drocz się, ta twoja kolekcja butów już tu jest sławna. Nawet te w kropki zapamiętałam
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies