Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Kasya 10:45, 25 lut 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41917
mrokasia napisał(a)
A fundamenty kopią się dziś. Właśnie za płotem szaleje kopara. Współczuję im tego błota...


A z przyjemniejszych informacji - dotarł dziś do mnie zamówiony dereń kousa China Girl. Ładny krzaczek, jestem bardzo zadowolona . Mój pierwszy roślinny zakup w tym roku.


Ano śliczny, dereni będę zazdrościć
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
DorKa 10:46, 25 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Gratuluję zakupu Kasia. To jest to co tygryski lubią najbardziej
Też czekam na kuriera. Gdzież Ci on ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
TAR 10:50, 25 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
...
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 10:54, 25 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
TAR napisał(a)
no ladny ten krzaczek, przyzwoity, zdeowy, galezie miesiste. Az Ci pozazdroscilam

Moj oczar ma status "w doręczeniu"

Tez obawiam sie, ze te dzialke za nami ktos kupi, mnie nie stac, facet zaproponowal cene zaporowa.

Dlatego chce najpozniej przyszlą wiosna zaczac budowe na nowej. Tam nie bedzie problemow z sasiedztem z 3 stron a o czwarta sama zadbałam. Kolejne dzialki chce kupic moja siostra i kuzynostwo, kumpel z pracy. Wiec towarzystwo mozna powiedziec do ogarniecia

no i mam nadzieje, ze trafi sie Wam sympatyczne sasiedztwo.


Też się spodziewałam dostawy po południu a tu niespodzianka .
Pokaż oczara jak przyjdzie.

Ja lubię mieszkać tu gdzie mieszkam i chciałabym tu zostać.


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:57, 25 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
TAR napisał(a)
za karagana cos osłonowego chyba by sie jednak przydało


makadamia napisał(a)
Świetna chinka. Ale za karaganą trzeba coś puścić na siatkę. Trzmielinę może?


Tak sobie myślę, że może nowym sąsiadom też będzie zależało na prywatności. Może posadzą za karaganą jakieś tuje??? A może zrobi to developer?

Ja rozważam dwie opcje - albo bluszcz albo płot lamelowy. Trzmielina za pstrokata .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 10:58, 25 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
ech nie wiem czemu ja nie przywiozuje sie do miejsc, jakis taki tułaczowy zew we mnie siedzi. naprawde chcialabym osiasc gdzies na stale. a bys slyszala jak po przeprowadzce sie zarzekalam, ze to juz koniec spokoj itepe itede. moze to ze mna jest cos nie tak? ale meza mam superanckiego teraz juz sam jest zajarany jakby to jego pomysl byl, za rok bedzie opowiadal na jaki genialny pomysl wpadl i jak mnie na niego ukierunkowal
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 11:02, 25 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
elzbietaszermanowicz napisał(a)
czy mozna prosic o namiaty tej szkółki


napisałam wiadomość prywatną
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:04, 25 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Magleska napisał(a)
Kasiu dorodny okaz

ma pąki kwiatowe ?

sąsiedztwo za płotem ….zasłonisz ….już i tak masz fajną zasłonę z tuj ,tylko za karaganą prześwit

u mnie na razie spokój z budowami ,ale kto wie jak długo ….ech w totolotka by się przydało wygrać


To prawda Madziu, ładny krzaczek. Pąki ma, ale czy one kwiatowe? Nie znam się, to mój pierwszy dereń kousa . Pan sprzedający mówił, że kwitł w zeszłym roku.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:05, 25 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Kasya napisał(a)

Ano śliczny, dereni będę zazdrościć


Nie zazdrość tylko sobie kup. Jakoś upchniesz .

DorKa napisał(a)
Gratuluję zakupu Kasia. To jest to co tygryski lubią najbardziej
Też czekam na kuriera. Gdzież Ci on ?


Dziękuję, jestem bardzo zadowolona .
A co Twój kurier Ci wiezie?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:12, 25 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
TAR napisał(a)
Kasia to moja chinka, 2 sezon, przyrost nadspodziewanie szybki, po wysokości i objetosci. niech Twoj rosnie rownie ładnie i szybko



Śliczna! Mam nadzieję, że moja też będzie ładnie przyrastać .

TAR napisał(a)
ech nie wiem czemu ja nie przywiozuje sie do miejsc, jakis taki tułaczowy zew we mnie siedzi. naprawde chcialabym osiasc gdzies na stale. a bys slyszala jak po przeprowadzce sie zarzekalam, ze to juz koniec spokoj itepe itede. moze to ze mna jest cos nie tak? ale meza mam superanckiego teraz juz sam jest zajarany jakby to jego pomysl byl, za rok bedzie opowiadal na jaki genialny pomysl wpadl i jak mnie na niego ukierunkowal


wiesz, jedni lubią zmiany a inni nie
my ciągle coś zmieniamy w domu i przy domu i to chyba wyczerpuje naszą potrzebę zmian
ale mamy przegadane z eMem, że jeśli to nowe sąsiedztwo będzie bardzo uciążliwe to będziemy rozważać przeprowadzkę
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies