Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 21:45, 25 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
Agata, Helen - dereń dziękuje za uznanie .
Zaraz Wam wyślę kontakt na priv.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 21:51, 25 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7588
moj oczar to polowa tego margarytkowego ale ja celowo chcialam mniejszy, cena tez o polowe nizsza byla. ogolnie jestem usatysfakcjonowana, nawet pachnie, ma duzo fredzelkow, jest gesty i rozkrzewiony
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 21:59, 25 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Piękny ten nowy zakup. Dorodnie wygląda.
Współczuję Wam tej budowy. Nie dość, że na własnym terenie macie sporo działań, to jeszcze za płotem chaos.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:15, 25 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Kasia, ja też namiar do szkółki poproszę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
mrokasia 08:12, 26 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
TAR napisał(a)
moj oczar to polowa tego margarytkowego ale ja celowo chcialam mniejszy, cena tez o polowe nizsza byla. ogolnie jestem usatysfakcjonowana, nawet pachnie, ma duzo fredzelkow, jest gesty i rozkrzewiony


To dobrze, żeś zadowolona i towar zgodny z zamówieniem .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 08:24, 26 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Piękny ten nowy zakup. Dorodnie wygląda.
Współczuję Wam tej budowy. Nie dość, że na własnym terenie macie sporo działań, to jeszcze za płotem chaos.


Mam nadzieję, że przyjmie się i będzie rósł równie ładnie jak wygląda .

Dziś ciężki sprzęt wjechał o 6 rano... Co prawda potem do 7 było cicho, nie wiem, może najpierw jedli śniadanie, ale nie rokuje to dobrze... Wczoraj skończyli jak było już ciemno. Ciężki rok przed nami...

No i chyba zainstalujemy za karaganą szczelne panele. Przynajmniej na czas budowy, żeby mieć mniej kurzu i więcej prywatności. Potem się zobaczy - dużo zależy od tego gdzie będą okna i tarasy. Karagana rośnie dokładnie na styku dwóch połówek bliźniaka więc spodziewam się, że akurat w tym miejscu okien nie będzie. Ale wszystko wyjdzie w praniu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 08:37, 26 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10287
Kasiu, skoro tacy pracowici to może szybciej skończą niż w rok.
Panele lub mata wiklinowa czy bambusowa to dobre wyjście. Może sąsiedzi coś potem posadzą a faktycznie będziesz miała mniej kurzu na czas robót.
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 09:01, 26 lut 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Też myślę, że panele to dobre rozwiązanie, mniej kurzu, hałasu i trochę prywatności.
Deweloperom zależy na szybkim zakończeniu inwestycji, będą się spieszyć z budową.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
TAR 09:18, 26 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7588
Panele jak najbardziej. Cykl budowy u developera to jakies 7-8 miesiecy włacznie z kostka brukowa. Potem kilka miesiecy wykonawcy kupujacego ale to pewnie tylko środek. Widze jak u nas takie domeczki powstaja. Ciekawa jestem czy ten developer ma zapotrzebowanie na takie, bo od budowy do wprowadzenia sie daleka droga. U nas sporo stoi pustych, chyba ze twoja miejscowka bardzo atrakcyjna jest dla potencjalnych nabywcow.

u nas w poblizu ludzie sprzedaja wielkie dzialki (nie musza ich dzielic i czekac na papiery w urzedzie) pod budowy szeregowcow i blizniakow. szkoda, takie piekne tereny i zabudowana szeregowkami
____________________
Ogrod nad bajorkiem
antracyt 09:25, 26 lut 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
U mnie wygląda to podobnie. Byłe pola uprawne po całości przekształcone pod zabudowę i spora część to osiedla z szeregowców. Jak dla mnie koszmar. Reklamowane jako wspaniałe sypialnie Poznania z rozległymi terenami rekreacyjnymi (jak powstaną te wszystkie osiedla, to tereny znikną)... i tylko 2 drogi dojazdowe, już teraz zapchane.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies