Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

deszczowymaj 21:30, 07 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
mrokasia napisał(a)
Prawie nie ma u mnie wiosennych kwiatów ale coś tam dziś cyknęłam:

A tak się kończy sadzenie roślin w sezonie gdy się nie pamięta gdzie są cebulowe



U mnie znajdziesz nie jedną taką kępę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Helen 21:38, 07 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8322
Kasia, czy powojnik Guernsey rośnie i kwitnie niezawodnie? Czy jest raczej kapryśny?
____________________
Helen - Hortensjowo
Magara 22:19, 07 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
mrokasia napisał(a)

A tak się kończy sadzenie roślin w sezonie gdy się nie pamięta gdzie są cebulowe


Kasiu-Mrokasiu, kocham Cię
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
TAR 22:23, 07 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7414
to chyba standard u wszystkich ogrodniczek chociaz nie, moja mama tabliczki i znaczniczki wtyka
____________________
Ogrod nad bajorkiem
BKosimkArt 07:40, 08 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kwitnąco się zrobiło i optymistycznie
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
galgAsia 08:15, 08 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)
Kasia, czy powojnik Guernsey rośnie i kwitnie niezawodnie? Czy jest raczej kapryśny?
Ja mam go 3 sezon i kwitnie bez marudzenia . Pąki już ma ogromne, pewnie za chwilę zakwitnie. Tylko nie jest za duży, ale może ja go trochę za mocno cięłam - żeby się rozkrzewił
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 09:51, 08 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18033
deszczowymaj napisał(a)


U mnie znajdziesz nie jedną taką kępę


Normalnie lżej mi

Magara napisał(a)

Kasiu-Mrokasiu, kocham Cię


Cieszę się bardzo

TAR napisał(a)
to chyba standard u wszystkich ogrodniczek chociaz nie, moja mama tabliczki i znaczniczki wtyka


Wiesz, ja niby pamiętałam gdzie mam tulipany a jednak okazuje się, że nie do końca...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:54, 08 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18033
Helen napisał(a)
Kasia, czy powojnik Guernsey rośnie i kwitnie niezawodnie? Czy jest raczej kapryśny?


Nie umiem się chyba wypowiedzieć . Rośnie u mnie chyba trzeci czy czwarty sezon. Kwitnie. Chyba dwa lata temu na jesieni musiałam go ściąć na wysokość 20cm bo wieszaliśmy panele na siatce i odrósł wiosną bez problemu. Ale tak jak mówi galgAsia - nie rozkrzewia się za bardzo, wciąż ma zaledwie kilka pędów...nie dbam o niego za bardzo, może dlatego...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:57, 08 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18033
BKosimkArt napisał(a)
Kwitnąco się zrobiło i optymistycznie


Jak już zrobię ogród to wtedy będą sadziła cebulowe i kwiecia będzie znacznie więcej .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 10:00, 08 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7414
mrokasia napisał(a)


Nie umiem się chyba wypowiedzieć . Rośnie u mnie chyba trzeci czy czwarty sezon. Kwitnie. Chyba dwa lata temu na jesieni musiałam go ściąć na wysokość 20cm bo wieszaliśmy panele na siatce i odrósł wiosną bez problemu. Ale tak jak mówi galgAsia - nie rozkrzewia się za bardzo, wciąż ma zaledwie kilka pędów...nie dbam o niego za bardzo, może dlatego...


akurat u mnie rosnie normalnie, powtarza kwitnienie, niestety ja nie pamietam ktorych powojnikow sie nie scina i lece ze ścinka po calosci, mam od 3 sezonow i rzeczywiscie spektakularnie nie przyrasta ale jak kwitnie to mniodzio. Tez nie bardzo dbam o te moje powojniki, musze koniecznie w tym sezonie to zmienic. Podsadzic cos w nozki i zadbac o podpory
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies