Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Anda 16:40, 11 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
W PL troszkę taniej, troszkę...

Kasiu, mieliśmy wczoraj ogromną dostawę nowych krzewów i drzew. Cały dzień byłam zajęta metkowaniem Nie robiłam zdjęć żeby Was nie wkurzać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 14:42, 12 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasiu, judaszek śliczny
____________________
Magda W samym sloncu
mrokasia 17:33, 12 wrz 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
Anda napisał(a)
W PL troszkę taniej, troszkę...

Kasiu, mieliśmy wczoraj ogromną dostawę nowych krzewów i drzew. Cały dzień byłam zajęta metkowaniem Nie robiłam zdjęć żeby Was nie wkurzać


Omajgad, dobrze że nie pokazujesz tych dóbr .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:33, 12 wrz 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
sarenka napisał(a)
Kasiu, judaszek śliczny


Śliczny. Szkoda tylko, że nie przyjechał ze mną do domu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:57, 14 wrz 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
Wczoraj zgodnie z planem udało mi się co nieco podziałać w ogrodzie. Tylko nie zrobiłam tyle ile planowałam. Za dużo czasu poświęciłam na omiatanie . Ale wsadziłam 3 zakupione budlejki, 3 rdesty, 3 kukliki, przetacznika i brązową trawkę. Przesadziłam też trzy hakonki (bo musiałam posadzić budlejki ) i dwie jeżówki, przy czym jedną podzieliłam na trzy . I podkusiła mnie by przesadzić (a w zasadzie odwrócić o 90stopni) sadzony niedawno bez czarny Black Lace. No i tu zonk, bez cały obwisł . Solidnie go podlewam, z samego rana wyglądał całkiem nieźle, ale po godzinie znowu obwisł... Pluję sobie w brodę, ale nie miałam pojęcia że on taki delikatny.
Spuściliśmy też wczoraj wodę z basenu. Nie jest to moja ulubiona czynność.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Ania111 11:02, 14 wrz 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
mrokasia napisał(a)
Wczoraj zgodnie z planem udało mi się co nieco podziałać w ogrodzie. Tylko nie zrobiłam tyle ile planowałam. Za dużo czasu poświęciłam na omiatanie . Ale wsadziłam 3 zakupione budlejki, 3 rdesty, 3 kukliki, przetacznika i brązową trawkę. Przesadziłam też trzy hakonki (bo musiałam posadzić budlejki ) i dwie jeżówki, przy czym jedną podzieliłam na trzy . I podkusiła mnie by przesadzić (a w zasadzie odwrócić o 90stopni) sadzony niedawno bez czarny Black Lace. No i tu zonk, bez cały obwisł . Solidnie go podlewam, z samego rana wyglądał całkiem nieźle, ale po godzinie znowu obwisł... Pluję sobie w brodę, ale nie miałam pojęcia że on taki delikatny.
Spuściliśmy też wczoraj wodę z basenu. Nie jest to moja ulubiona czynność.


Witaj Kasiu

Oj jaki pracuś z Ciebie
Ale na pewno później będzie co podziwiać
A gdzie foteczki
____________________
Ania Spelnione marzenie
inka74 12:17, 14 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ja tylko pomalowałam kawałek kostki i jedną, i to niecałą rabatę rozbabrałam i wsadziłam z powrotem. Doniczki jak stały tak stoją nadal.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
deszczowymaj 14:46, 14 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
mrokasia napisał(a)
I podkusiła mnie by przesadzić (a w zasadzie odwrócić o 90stopni)


Istne szaleństwo ale rozumiem Cię Kasiu doskonale ..czasami tak trzeba

Podniesie się na pewno pamiętasz moją hortkę ? teraz wygląda lepiej niż kiedykolwiek

..aaa i jeszcze nie dawno przesadziłam Perełkowca ..od razu zrzucił wszystkie liście teraz jest to obraz nędzy i rozpaczy
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
mrokasia 19:46, 14 wrz 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
Ania111 napisał(a)


Witaj Kasiu

Oj jaki pracuś z Ciebie
Ale na pewno później będzie co podziwiać
A gdzie foteczki


Hej Aniu .
Tu większe pracusie ode mnie, ale jakoś sezon trzeba powoli kończyć a tu rośliny w doniczkach czekają, to co zrobić, trzeba ryć .
Fotek dokumentacyjnych nie robię, skupiam się na robocie bo czasu mało .

inka74 napisał(a)
Ja tylko pomalowałam kawałek kostki i jedną, i to niecałą rabatę rozbabrałam i wsadziłam z powrotem. Doniczki jak stały tak stoją nadal.


Tiaaa, widziałam to "tylko" . Kawał roboty! Ja co prawda sukcesywnie wsadzam te oczekujące rośliny, ale co z tego jak dochodzą nowe? Np. te trzy budlejki? Albo sadzonki przywrotnika podarowane przez Łucję (prawie 20 sadzonek!)???

deszczowymaj napisał(a)


Istne szaleństwo ale rozumiem Cię Kasiu doskonale ..czasami tak trzeba

Podniesie się na pewno pamiętasz moją hortkę ? teraz wygląda lepiej niż kiedykolwiek

..aaa i jeszcze nie dawno przesadziłam Perełkowca ..od razu zrzucił wszystkie liście teraz jest to obraz nędzy i rozpaczy


Bez po nocy rześki, w ciągu dnia obwieś totalny. Podlewam, może odżyje. Nie chciałabym go przycinać bo zależy mi by szybko urósł ale jak nie będzie wyjścia to opitolę...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 19:51, 14 wrz 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
Dziś urwałam się wcześniej z pracy i udało mi się posadzić wszystkie przywrotniki podarowane mi w sobotę przez Łucję. W sumie było ich 19 szt. 5 sztuk poszło na rabatę przy basenie (przy okazji przesadziłam jedną kępę czyśca i derenia IH) a reszta na cienistą przy altanie. Ufff!!!
Jutro zamierzam powtórzyć manewr i w środę też bo od czwartku podobno spore ochłodzenie a ja chciałabym już wsadzić wszystkie oczekujące rośliny.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies