Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Gosiek33 15:53, 18 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jaka miła niespodzianka
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 17:19, 18 cze 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10178
Ale numer z tymi szałwiami. Nerwy zszargane Te rośliny są bezlitosne, rzucają się na nas w sklepie, zwodzą kolorami... no terapia grupowa potrzebna na te zmartwienia
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasya 17:24, 18 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41922
April napisał(a)
Ale numer z tymi szałwiami. Nerwy zszargane Te rośliny są bezlitosne, rzucają się na nas w sklepie, zwodzą kolorami... no terapia grupowa potrzebna na te zmartwienia

To kiedy u kogo najpierw ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mrokasia 21:54, 18 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18006
Gosiek33 napisał(a)
Jaka miła niespodzianka


Kamień z serca .

April napisał(a)
Ale numer z tymi szałwiami. Nerwy zszargane Te rośliny są bezlitosne, rzucają się na nas w sklepie, zwodzą kolorami... no terapia grupowa potrzebna na te zmartwienia


No powiem Ci, że patrząc na kolor pąków byłam przekonana, że będą różowe, podniosły mi ciśnienie wredoty .
A dziś podstępnie wskoczyły mi do auta kocimiętki, przetaczniki i żurawki. A pojechałam tylko po dwa brakujące brabanty... No terapia potrzebna jak nic!

Kasya napisał(a)

To kiedy u kogo najpierw ?


Zapraszam
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Judith 22:36, 18 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Te rosliny bezwzględne są! Ładować sie do auta nawet, gdy człowiek nie zamierzał ich kupować! .
Mnie ostatnio same do auta wlazly Perowskie . Zagrodziły mi drogę i nie przepuściły .
Taki obrazek widziałam: kim jesteśmy! Ogrodnikami! Czego chcemy? Kupić wszystkie rosliny! Gdzie je posadzimy? Nie wiemy!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
lilarose 00:13, 19 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Podziwiałam Mariettę na rabatach w ZP ale (jeszcze) jej u siebie nie mam.
Uwielbiam te wysokie przetaczniki za to, że kwitną non stop, przez cały sezon.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
inka74 06:54, 19 cze 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
A ja z Caradonną mam u mnie problem. Nie kwitnie mi po raz drugi po ścięciu. Więc jeśli bardzo krótko ozdobą rabaty. A i pokazała się teraz Caradonna Compact - niższa niż wersja podstawowa.

Tak, te rośliny to jednak strasznie natrętne są
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Johanka77 06:59, 19 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
France jedne…
I teraz siódma rano muszę lecieć sadzić, żeby nie zdechły
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
mrokasia 09:49, 19 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18006
Judith napisał(a)
Te rosliny bezwzględne są! Ładować sie do auta nawet, gdy człowiek nie zamierzał ich kupować! .
Mnie ostatnio same do auta wlazly Perowskie . Zagrodziły mi drogę i nie przepuściły .
Taki obrazek widziałam: kim jesteśmy! Ogrodnikami! Czego chcemy? Kupić wszystkie rosliny! Gdzie je posadzimy? Nie wiemy!


Bezczelne te perowskie!
A obrazek widziałam, boski!!!

lilarose napisał(a)
Podziwiałam Mariettę na rabatach w ZP ale (jeszcze) jej u siebie nie mam.
Uwielbiam te wysokie przetaczniki za to, że kwitną non stop, przez cały sezon.


Dużo osób poleca Mariettę, zobaczymy jak będzie się u mnie sprawować. Teraz muszę ją tylko posadzić. Na razie dołączyła do innych oczekujących .

inka74 napisał(a)
A ja z Caradonną mam u mnie problem. Nie kwitnie mi po raz drugi po ścięciu. Więc jeśli bardzo krótko ozdobą rabaty. A i pokazała się teraz Caradonna Compact - niższa niż wersja podstawowa.

Tak, te rośliny to jednak strasznie natrętne są


Ja kupiłam właśnie Caradonnę Compact.
Z moich doświadczeń z szałwiami wynika, że żeby drugi raz kwitły trzeba je ścinać dość wcześnie, nie czekać aż przekwitną w 100%. Chociaż mi zawsze szkoda .

Johanka77 napisał(a)
France jedne…
I teraz siódma rano muszę lecieć sadzić, żeby nie zdechły


France, nie można się im oprzeć .
Ja o po 7 poszłam podlewać to czego nie podlałam wieczorem. Zeszło mi ponad godzinę. Dziś nici z sadzenia, w ciągu dnia za gorąco a wieczór mamy zajęty. Sadzić będę jutro .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:56, 19 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18006
Parę porannych pstryków




____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies