Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

TAR 08:45, 06 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
mrokasia napisał(a)


Czemu szkoda z tym przesadzaniem Oridono?



zeby nie udechl teraz jak ma jeszcze wegetacje. ja bym go ruszyla dopiero w pazdzierniku albo wiosna.

Lubie rabaty wysypane kora, jest elegancko.Ma sie wrazenie wiekszego ladu i porzadku na rabatach. Do tego naprawde jest mniej chwastow a jesli juz to latwiej sie je usuwa, kora przeszkadza im w mocnym ukorzenianiu. I wode trzyma co w upaly wazne a zimą daje dodatkową kolderke
Wygladowo rabata zyskala po wysypaniu kora
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 09:04, 06 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Bardzo ładny makijaż rabaty
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Juzia 09:56, 06 wrz 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38527
mrokasia napisał(a)


Mmmm, niedzielny obiadek u mamy .
Ja w tygodniu po pracy to już nie za bardzo działam w ogrodzie. Zimno się robi i nieprzyjemnie. Wyrwać chwasta, odświeżyć kanciki to tak ale do sadzenia to ja więcej czasu potrzebuję .


A ja muszę się zbierać w tygodniu, bo weekendy póki ciepłe chcemy jeszcze jakoś spożytkować na wojażach. Nad morzem jeszcze w tym roku nie byłam

ALe masz kancik! I trawniczek.... mmmmm
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Margerytka40 10:17, 06 wrz 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Witaj w klubie. Ja też dzisiaj przesadzam klona artropurpureum, właśnie jestem w trakcie tylko umordował mnie potwornie i przysiadłam złapać oddech
Pięknie psze pani, cudnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
antracyt 10:25, 06 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Zdecydowanie muszę kory dokupić
Przyjemnego dnia
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 12:38, 06 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Kancik nienaganny rozumiem, że prostą linię można przy sznurku mniej lub bardziej równo uciachać, ale takie półkole to wyższa szkoła jazdy, to więcej niż kancik, Mrokaśko, Ty masz to cięcie i zacięcie
Agatorek 20:07, 06 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Z korą dużo lepiej rabaty wyglądają .
Muszę zamówić …
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mrokasia 18:37, 10 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
April napisał(a)
Kora podkreśliła roślinki Było ładnie a jest faktycznie jeszcze bardziej elegancko. Ładnie malujesz te obrazki


Cmok!

April napisał(a)
Ja miałam mało czasu w weekend. Spotkania rodzinne... Ale po troszeczku się udało, zawsze to parę godzin szczęścia


No, nie samym ogrodem człowiek żyje .

TAR napisał(a)


zeby nie udechl teraz jak ma jeszcze wegetacje. ja bym go ruszyla dopiero w pazdzierniku albo wiosna.

Lubie rabaty wysypane kora, jest elegancko.Ma sie wrazenie wiekszego ladu i porzadku na rabatach. Do tego naprawde jest mniej chwastow a jesli juz to latwiej sie je usuwa, kora przeszkadza im w mocnym ukorzenianiu. I wode trzyma co w upaly wazne a zimą daje dodatkową kolderke
Wygladowo rabata zyskala po wysypaniu kora


Mam nadzieję, że może przeżyje. Upałów nie ma a przesadzany był wiosną więc jeszcze nie zdążył się za bardzo zakorzenić .
Ja też lubię rabaty z korą. Ładniej wyglądają i tak jak piszesz - chwadtów mniej a wilgoci więcej .

Gosiek33 napisał(a)
Bardzo ładny makijaż rabaty



Fajne określenie.

Juzia napisał(a)


A ja muszę się zbierać w tygodniu, bo weekendy póki ciepłe chcemy jeszcze jakoś spożytkować na wojażach. Nad morzem jeszcze w tym roku nie byłam

ALe masz kancik! I trawniczek.... mmmmm


No właśnie ja też mam weekendy pozajmowane .
Kancik świeżutki to się pochwaliłam .

Margerytka40 napisał(a)
Witaj w klubie. Ja też dzisiaj przesadzam klona artropurpureum, właśnie jestem w trakcie tylko umordował mnie potwornie i przysiadłam złapać oddech
Pięknie psze pani, cudnie




antracyt napisał(a)
Zdecydowanie muszę kory dokupić
Przyjemnego dnia


Taaak, korę kupuję i kupuję i kupuję...

Martka napisał(a)
Kancik nienaganny rozumiem, że prostą linię można przy sznurku mniej lub bardziej równo uciachać, ale takie półkole to wyższa szkoła jazdy, to więcej niż kancik, Mrokaśko, Ty masz to cięcie i zacięcie


A wiesz, że mi się wydaje, że właśnie prosto trudniej ten kancik dziabnąć? Po łuku nierówności tak nie widać .

Agatorek napisał(a)
Z korą dużo lepiej rabaty wyglądają .
Muszę zamówić …


Lepiej wyglądają, mniej chwatów i dłużej wilgoć trzymają.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 18:39, 10 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Dziś po pracy wzięłam się za koszenie. I pstryknęłam parę fotek. Widać, że już jesień się zaczyna... Ale pogoda piękna, taką jesień bardzo lubię .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 18:42, 10 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
I parę zbliżeń.
Te hortki idealnie zgrywają się kolorem z rozchodnikami

Ten dzwonek jest śliczny

I reszta
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies