Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

LIDKA 17:40, 27 wrz 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6901
Kasia nie dołuj się.

Tez mi ryja nornice.

I jesienną chandrę mam.

A Ty powinnaż pękać z dumy. Wyczarowałaś taki piękny ogród.
A tak po chłopsku mówiąc : odwaliłaś w tym sezonie kawał bardzo dobrej roboty.



____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Agatorek 21:06, 27 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
mrokasia napisał(a)



Faktycznie mam tego miskanta. Mój jeszcze nie ma metra średnicy (na dole) ale rośnie jak dziki. No i górą jest znacznie szerszy a biorąc pod uwagę, że jest niski i pokrojem bardziej przypomina kopulastą rozplenicę niż fontannowego miskanta to trzeba mu dużo miejsca zostawić.



Ok. Pewnie posadzę co około metr, żeby się w przyszłości zazębiały.

Edit : współczuję nornic. Psy z tego wyrosną .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kasya 01:48, 28 wrz 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41735
Kasia, mało fotek
Te sweet Sumer nie znam, gdzie kupowalas ?
Pieknie trzymają formę
Moje wszystkie rozwalone…
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
inka74 06:12, 28 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Kasia, taki czas. Nagle się ludzie ocknęli, że wracają do pracy. Ogrodowo mam podobnie. Nie mam ochoty na robotę a kret nadal buszuje, także po trawniku bo siatki nie mam.
Rabaty pięknie ci się prezentują. Trudno uwierzyć, że tu chwastowisko jeszcze chwilę temu było.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 10:23, 28 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
inka74 napisał(a)
Kasia, taki czas. Nagle się ludzie ocknęli, że wracają do pracy. Ogrodowo mam podobnie. Nie mam ochoty na robotę a kret nadal buszuje, także po trawniku bo siatki nie mam.
Rabaty pięknie ci się prezentują. Trudno uwierzyć, że tu chwastowisko jeszcze chwilę temu było.


Iwonka, moze to cie pocieszy a moze nie. Ale bylam rano z bialaskami o 6 na ogrodku i pusto, a po godzinie naliczyłam 6 swiezych kopcow w rabatach i trawniku. A wczoraj mezaty wszystkie polikwidowal. Rece opadaja i chyba trzeba sie przyzwyczaic. Ja wiem, ze mam pedraki i duzo pozywienia, beda dzialac cala zime. Nic nie zrobie. Z zywołapek ostatnio sie 2 szt. same uwolniły.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Judith 10:31, 28 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Dziewczyny, próbowałyście na kreta żywołapek? Ja zastosowałam skutecznie i z ekscytacją monstrualną dzielę się dobrą nowiną .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
ajka 11:41, 28 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3925
To chyba jesienna chandra, też tak mam Dziś ciemno, leje i jest jeszcze gorzej. Współczuję kretowisk, ja odpukać na szczęście nie mam z nimi problemów.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
TAR 12:03, 28 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
Judith napisał(a)
Dziewczyny, próbowałyście na kreta żywołapek? Ja zastosowałam skutecznie i z ekscytacją monstrualną dzielę się dobrą nowiną .


moje sa jakies inteligentne, 2 razy sie wydostaly. Jedna zywołapka nie do uzytku tak zniszczona
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 15:10, 28 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Ja stosuję ale chyba mam kilka sztuk kretów bo już po całości kopce mam. Nie wiem gdzie je mam wsadzać. W jedno miejsce dam na froncie a za chwilę zamiast na froncie mam kopce z tyłu
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 15:32, 28 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
u mnie na stowe kilka buszuje. jak bialasy byly mlodsze to jeszcze ganialy po ogrodzie, tuptaly to krety nas obchodzily z daleka. teraz maja cisze, spokoj to rządzą.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies