Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

jolanka 22:00, 12 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasia, no to gdzie Ty te szczotki utykałaś? Teraz szukaj za hortka
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasia_CS 22:15, 12 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
jolanka napisał(a)
Ale super ta wizualizacja, Kasia jesteś niesamowita


Joluś, gdyby to tak w realu się dało - kopiuj wklej bach i tuje przycięte, normalnie zaczarowany ołówek cmok!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:17, 12 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)


Kochana, myślę że to jest ten właściwy kierunek .
Bardzo dziękuję za unaocznienie.


nie ma sprawy, czasem dobrze tak sobie pomóc i podejrzeć szkoda, że sobie nic nie umiem poplanować albo jak zaplanuję, to zapominam i nie realizuję
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 23:33, 12 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kaśka, ja się zaczynam Ciebie bać! Myślę, spytam dziewczyn o jakieś kaliny czy lilaki na kiju, no to mi napisały. A teraz siadłam do kompa i myślę - zobaczę co tam u Mrokasi - no i co u Mrokasi - pyta, czy kupić jakąś kalinę/lilaka na kiju
Całe szczęście, że nie kupujesz, bo ja tak
Pięknie u Ciebie, wszystkie roślinki rosną Ci jak na zawołanie, wyniuniane Pani, wyniuniane po prostu!
A Kasia fajne wizualizacje zrobiła, Limki rosną ogromne, ale muszą mieć mokro i bogato - moje pod sosną sięgają niewiele nad kolano, a na wolnej przestrzeni są mojego wzrostu i wyższe. Ciekawe, jak im będzie pod tą dużą tują. Musisz to niestety też wziąć pod uwagę i je konkretnie wzbogacać co wiosnę. Buźka!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 07:17, 13 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiu i co? Zajrzałaś sobie na pierwszą stronę mojego wątku obejrzeć jakimi wąskimi kajtkami były moje grabki ?

Jeszcze raz dzięki za odwiedziny i nie dziękuję za siewki :*
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
April 07:30, 13 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Jak tu praca koncepcyjna wre
To ja też dorzucę swój głos
Tuje bym przycięła na prosto ale nie na ostro, tylko lekkie zaokrąglenia, żeby nie było sztucznie.
Krwawnica jak najbardziej tak, razem z rozchodnikami. Ich się nie pozbywaj, wiosną masz zielone poduchy. Rabata nastawiona na późne lato, a co wcześniej?
Martwisz się, że horti teraz mała, to na pewien czas, z myślą o wykopaniu za dwa-trzy lata, posadź tam jakieś proso na tyle lub andropogon. Będziesz miała kolejne piętro, lekkość a jak ci się znudzi to przesadzisz a przestrzeń wypełni hortensja.

____________________
April April podbija las Mazowsze
Johanka77 07:41, 13 sie 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasia_CS napisał(a)
I jeszcze trochę skrócone - do usług


Po.pierwsze promo- brawo Ty,że nic nie kupiłaś
Po drugie nie wytrzymam, ale muszę powiedzieć, że fantazyjne masz te tuje
Po trzecie tnij je i najlepiej (dla mnie) wyprowadź na prostokątną ścianę, będzie nowocześniej i pasująco do zmian grabowych. Powyższe zdjęcie Kasi do tego zmierzą.

Tyle ja "z innej bajki"
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Anda 08:02, 13 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Pomyślą April z prosem popieram. Bardzo ładnie to będzie wyglądać, tylko proso tez późno startuje. Masz tam coś wiosennego?

Fajne wizki Kasia zrobiła

Bardzo podoba mi się placyk pod domem. No i w ogóle świetnie komponujesz ogród
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 10:03, 13 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
jolanka napisał(a)
Kasia, no to gdzie Ty te szczotki utykałaś? Teraz szukaj za hortka


no co? trzeba sobie jakoś radzić jak wyobraźni nie starcza
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:06, 13 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Kaśka, ja się zaczynam Ciebie bać! Myślę, spytam dziewczyn o jakieś kaliny czy lilaki na kiju, no to mi napisały. A teraz siadłam do kompa i myślę - zobaczę co tam u Mrokasi - no i co u Mrokasi - pyta, czy kupić jakąś kalinę/lilaka na kiju
Całe szczęście, że nie kupujesz, bo ja tak
Pięknie u Ciebie, wszystkie roślinki rosną Ci jak na zawołanie, wyniuniane Pani, wyniuniane po prostu!
A Kasia fajne wizualizacje zrobiła, Limki rosną ogromne, ale muszą mieć mokro i bogato - moje pod sosną sięgają niewiele nad kolano, a na wolnej przestrzeni są mojego wzrostu i wyższe. Ciekawe, jak im będzie pod tą dużą tują. Musisz to niestety też wziąć pod uwagę i je konkretnie wzbogacać co wiosnę. Buźka!


Eeee tam, zbieg okoliczności
A może mamy po prostu jakieś pokrewieństwo dusz?
Nie wyniuniane tylko fotki dobrze skadrowane .
Limce postaram się dogadzać, niech rośnie!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies