Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

jolanka 00:36, 15 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Magara napisał(a)

Kasiu-Mrokasiu, obiecałam sobie milczeć niemerytorycznie w Twoim wątku, ale wybacz, no muszę, po prostu muszę, się pod tym co effka napisała podpisać :-/
effka, jestem myślami z Tobą, po prostu nie ma sprawiedliwości na świecie
ONE pojadą, będę w grupie, będą sobie udzielać porad, wspierać się wzajemnie, wybiorą najlepsze rośliny, zaplanują jak je posadzić, posadzą, zrobią zdjęcia, będzie rosło i cieszyło, a my???
Ty to w sumie nie wiem, ale ja pewnie jak zobaczę efekty tego zlotu zakupowego, to znowu kompulsywnie nakupuję bo mnie zazdrość będzie zżerać, że inni kupują, sadzą i mają pięknie a w perspektywie tetris będę miała zapewniony na najbliższą dziesięciolatkę

A bo my to jesteśmy te wredoty okropne, jedziemy co by tę zazdrość wzbudzać, abyscie kupowały kompulsywnie wszystko co wam w łapki wpadnie Gospodarkę trza ratować przecie, a ponieważ szkółki roślinne bliskie naszym sercom som, dbanie o ich kondycję finansową jest naszym życiowym nakazem.
A perspektywa prognozowanego tetrisu to element naszego dbania o kondycję fizyczna społeczeństwa bo przecież w zdrowym ciele zdrowy duch
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mrokasia 08:04, 15 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
jolanka napisał(a)

A bo my to jesteśmy te wredoty okropne, jedziemy co by tę zazdrość wzbudzać, abyscie kupowały kompulsywnie wszystko co wam w łapki wpadnie Gospodarkę trza ratować przecie, a ponieważ szkółki roślinne bliskie naszym sercom som, dbanie o ich kondycję finansową jest naszym życiowym nakazem.
A perspektywa prognozowanego tetrisu to element naszego dbania o kondycję fizyczna społeczeństwa bo przecież w zdrowym ciele zdrowy duch


Dokładnie!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 08:19, 15 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Zerknijcie proszę jutro czy jest u nich magnolia sieboldii. I po ile. Na cenniku jest.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 08:31, 15 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
inka74 napisał(a)
Zerknijcie proszę jutro czy jest u nich magnolia sieboldii. I po ile. Na cenniku jest.


Oczywiście .
Szkoda, że nie możesz z nami pojechać...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:17, 15 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Kilka fotek z dzisiejszego poranka zostawiam i lecę do ogrodu .




____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:19, 15 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981




____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magara 10:20, 15 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
eh, należało się domyślać, że jesteście jakąś zorganizowaną grupą z podszewką ideologiczną, a nie zwykłymi miłośniczkami rycia w ogródkach
w wyborach będziecie startować? będzie jakiś program "roślinyPLUS"???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
eVka 10:45, 15 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ale fotyyyyy, od razu człowiek nabiera chęć do życia! Ślicznie
____________________
inka74 11:45, 15 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
mrokasia napisał(a)


Oczywiście .
Szkoda, że nie możesz z nami pojechać...
w teorii mogę a w praktyce nie mam młodego z kim zostawić i to jedyny dzień bez eM do swobodnego przesadzania drzew i przymierzania. Tu krótko nie będzie a musiałabym na 13 wrócić
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 16:32, 15 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Magara napisał(a)
eh, należało się domyślać, że jesteście jakąś zorganizowaną grupą z podszewką ideologiczną, a nie zwykłymi miłośniczkami rycia w ogródkach
w wyborach będziecie startować? będzie jakiś program "roślinyPLUS"???


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies