Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 16:32, 15 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
effka napisał(a)
Ale fotyyyyy, od razu człowiek nabiera chęć do życia! Ślicznie


Dzięki Effcia .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 16:33, 15 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
inka74 napisał(a)
w teorii mogę a w praktyce nie mam młodego z kim zostawić i to jedyny dzień bez eM do swobodnego przesadzania drzew i przymierzania. Tu krótko nie będzie a musiałabym na 13 wrócić


Kumam . Przesadzanie ma priorytet.
Ciekawam co wymyślisz .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 16:36, 15 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Rabatka przy furtce skończona . Podoba mi się chociaż trzcinników na razie nie widać. Na jesieni dostanie sporo czosnków. Tuja do przycięcia, ale eMa nie ma a do tego dwie osoby niezbędne. W kadr wchodzą też stare płyty chodnikowe, ale cóż...


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 16:58, 15 sie 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Przepięknie masz Kasiu
Wszystko pięknie rośnie, rabaty swietnie skomponowane już nie mogę się doczekac obsadzania tych nowych Twoich włości
Rabata przy furtce ślicznie wyszła

Masz sporo kwitnących bylinek...mnie ostatnio wzięło na kwiatki i właśnie dosadzam co nieco kwitnącego....miałam już nic nie kupować,ale dziś kliknłam jeżówki i szałwie ,ha ha
I oczywiście mały tetrisik trzeba zrobić ,żeby to posadzić

Macham
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
tulucy 18:29, 15 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Dwa dni nie zaglądałam, staram się nadrobić...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
eVka 18:35, 15 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Furtkowa rabat bardzo gustownie wyszła. Elegancka ale też kolorowa. Super Jak przycinanie takie gigantyczne tuje?
____________________
TAR 19:52, 15 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
Kasia niezle upakowałaś wszystko na tej rabacie Po skroceniu tujek bedzie akurat.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 20:22, 15 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Te tuje u Ciebie to jakieś potwory. Chyba idealne warunki do wzrostu mają. Fotki z poranka bardzo klimatyczne.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Johanka77 20:36, 15 sie 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Petardziocha!
Wpadnę z aparatem
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
mrokasia 21:31, 15 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Wiolka5_7 napisał(a)
Przepięknie masz Kasiu
Wszystko pięknie rośnie, rabaty swietnie skomponowane już nie mogę się doczekac obsadzania tych nowych Twoich włości
Rabata przy furtce ślicznie wyszła

Masz sporo kwitnących bylinek...mnie ostatnio wzięło na kwiatki i właśnie dosadzam co nieco kwitnącego....miałam już nic nie kupować,ale dziś kliknłam jeżówki i szałwie ,ha ha
I oczywiście mały tetrisik trzeba zrobić ,żeby to posadzić

Macham


Bardzo dziękuję Wiolu . Ja też się nie mogę doczekać obsadzania nowej działki, ale zanim do tego dojdzie to wiesz - trzeba będzie popracować z piłą i qpą . Do tego same techniczne rzeczy - zakopanie zbiornika na deszczówkę, ułożenie placyku pod basen, pociągnięcie prądu, założenie ogrodzenia...

A jeśli chodzi o kwitnące u mnie byliny to u mnie rządzi szałwia i jeżówki . Tak jak u Ciebie, tylko u mnie w większym bałaganie . A jakie jeżówki i szałwie kupiłaś???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies