Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mała działka - wielkie nadzieje

Pokaż wątki Pokaż posty

Mała działka - wielkie nadzieje

asiak 08:01, 08 paź 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Śliczna różyczka, ja bym nie oddała
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Annak 10:47, 08 paź 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Tylko nie wiem jaki krzaczek z nich może być, dlatego nie wiem jak zaplanować, bo mus je przesadzić w lepszą ziemię
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Anda 10:52, 08 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Zrób więcej zdjęć tej róży. Cały krzaczek, gałązki z kolcami, ulistnienie.
Cięłaś je wiosną?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 10:57, 08 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Annak napisał(a)
Znalazłam 2 małe krzaczki u siebie. Nie wiem ile lat walczyły o życie, ale wygląda na to, że to twardzielki, skoro przetrwały bez żadnej opieki i jeszcze zakwitły


To fajna niespodzianka .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 11:27, 08 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Aniu, wysłałam priva w sprawie zamówienia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Annak 22:51, 08 paź 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Anda napisał(a)
Zrób więcej zdjęć tej róży. Cały krzaczek, gałązki z kolcami, ulistnienie.
Cięłaś je wiosną?

Mam jeszcze tylko jedno zdjęcie.

Teraz są już bez kwiatków, ale jak będę w weekend to jeszcze jakieś fotki zrobię. Nie cięłam ich, bo miałam cały kawałek ziemi przekopać, ale jak zwykle u mnie, wszystko się przesunęło w czasie i one "wzięły i zakwitły"
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Annak 22:51, 08 paź 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Kasia_CS napisał(a)
Aniu, wysłałam priva w sprawie zamówienia


Zamówiłam
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Annak 23:02, 08 paź 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
mrokasia napisał(a)


To fajna niespodzianka .

Niespodzianka, owszem, fajna - dowód na siłę przetrwania, ale ja czerwonego koloru nie planowałam w swoim ogródku
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Kokesz 20:53, 09 paź 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Ja nie planowałam pomarańczowego i mam
Najpierw pomylone pomarańczowe tulipany, które eMowi najbardziej się podobały, no to dokupiłam więcej kolejnego roku.
W tym roku pomarańczowe lilie, które miały być bordowe, no to dokupiłam pomarańczowych
Jesienią eM namówił mnie na ceglaste jeżówki
I tak pomarańczowy kolor wprowadził się do mojego ogrodu razem z pomarańczową aksamitką, która wysiała mi się na środku wejścia
Co chciałam sunąć ten pomarańcz, to eM mówił, że mu się najbardziej podoba i że jego głos też się liczy w zamian za podlewanie i koszenie, to co miałam zrobić
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Annak 08:53, 10 paź 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Kokesz napisał(a)
Ja nie planowałam pomarańczowego i mam
Najpierw pomylone pomarańczowe tulipany, które eMowi najbardziej się podobały, no to dokupiłam więcej kolejnego roku.
W tym roku pomarańczowe lilie, które miały być bordowe, no to dokupiłam pomarańczowych
Jesienią eM namówił mnie na ceglaste jeżówki
I tak pomarańczowy kolor wprowadził się do mojego ogrodu razem z pomarańczową aksamitką, która wysiała mi się na środku wejścia
Co chciałam sunąć ten pomarańcz, to eM mówił, że mu się najbardziej podoba i że jego głos też się liczy w zamian za podlewanie i koszenie, to co miałam zrobić

Wygląda na to, że ten pomarańczowy to był Ci pisany, tylko Ty o tym nie wiedziałaś
Ja we wstępnych założeniach wyeliminowałam, oprócz czerwonego, także żółty i pomarańczowy. Zobaczymy jak będzie w praktyce
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies