Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Duże pole do popisu

Pokaż wątki Pokaż posty

Duże pole do popisu

kasia1 17:16, 28 kwi 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
I wczoraj wypielone kulki bukszpanowe i mój cień . Tutaj em mi obiecał chodniczek do tarasu, to to zielsko zniknie i będzie troszkę miejsca na roślinki przed bukszpanami.


____________________
Kasia - Duże pole do popisu
kasia1 17:18, 28 kwi 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
I tyle z ostatnich prac. Wycisnęłam ten pogodny dzień jak cytrynę, ale teraz najlepiej poszłabym już spać
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
kasia1 17:26, 28 kwi 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Aaa i kupiłam jeszcze dwie hortensje Strong Annabelle, które posadzę po bokach niebieskiej ławki. Ale nie mieli w szkółce. Kupiłam przez internet. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Ewa777 20:01, 28 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18414
Dużo pracy wykonałaś A w Dammerze nie było Strong Annabelle?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Mala_Mi 20:50, 28 kwi 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasia1 napisał(a)
Turzyce Ice Dance od Ewy znalazły swoje miejscówki.

Tutaj przy tarasie - przed lilakami Palibinami, naprzemiennie z żuraweczkami, których oczywiście nie widać, bo tak małe






Chcesz mieć mniej roboty.. posadź same Ice Dance, zadarnia pokryją wszytko, bez pielenia bez niczego będzie super.. jesteś daleko bo byś sobie u mnie i tego ukopała do woli.
Edit, nawozy kupuję tylko do różaneczników specjalistyczne, reszta wskładzie rolnym.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Roocika 20:55, 28 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Kasia, sporo pracy zrobiłaś
Ja mam pomysł na urlop w piątek w celach ogrodowo domowych, chociaż nie wiem czy dostanę.
Fajnie, że się zdecydowałaś na świdosliwę, mnie też się podoba ten krzew

Teraz trzeba cierpliwie czekać aż wszystko urośnie a to jest najtrudniejsze

Powiem Ci, że podzieliłam żurawkę Marmalade, bo zaczęła już zasychać, chyba że starości i codziennie jak przechodzę to mam ochotę ja wyrwać i wywalić na kompost. Nie zrobiłam tego jeszcze że względu na męża, który pomagał mi ją dzielić
Jak będziesz następnym razem przejeżdżać obok Elbląga to zapraszam na kawę (jak tylko będę w domu )
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
kasia1 13:21, 29 kwi 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Ewa, w Dammerze nie było, podobno jest nie do zdobycia. Kupiłam w Albamarze.

Aniu, turzycy dostałam ogromne ilości od Ewy z Raju, bo mamy do siebie blisko. Jeszcze mam z czego robić sadzonki. Tylko mi siły do kopania w tej glinie brakuje, więc prace posuwają się powoli

Asiu, w mnie odmładzanie żurawek idzie bez problemów. Po kilku nieudanych próbach chyba się tego w końcu nauczyłam ... Ale rzeczywiście jedne rosną kilka lat w tym samym miejscu i wyglądają ok, a inne się szybko wypiętrzają ...
Czemu chcesz wywalić Marmalade? Co jej dolega?
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
ajka 23:14, 30 kwi 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3963
Ja próbuję dzielić żurawki, ale chyba robię to źle, bo większość nie przeżywa tej operacji
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Roocika 09:19, 01 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
kasia1 napisał(a)
Ewa

Asiu, w mnie odmładzanie żurawek idzie bez problemów. Po kilku nieudanych próbach chyba się tego w końcu nauczyłam ... Ale rzeczywiście jedne rosną kilka lat w tym samym miejscu i wyglądają ok, a inne się szybko wypiętrzają ...
Czemu chcesz wywalić Marmalade? Co jej dolega?


Kasiu, była już duża i po zimie połowa kępy uschła. Podzieliłam ją ale nie wygląda dobrze :-/

Moje żurawki palace purple też chyba wymagają dzielenia...
Może napisz jakieś wskazówki
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sarenka 08:57, 02 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Mam kilka odmian turzyc od Toszki, żebym to ja wiedziała które to ID to mogłabym Ci wysłać...
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies