Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Motylogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motylogród

Mariposa 15:32, 16 maj 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Zakrecona napisał(a)
Przepraszam, ale nie potrafię odnieść się do czyjegoś posta.


Kliknij "cytuj" z prawej strony okna, tekst cytowanego posta pokaże Ci się na dole strony, w ramce pod "Napisz odpowiedź", a pod nim pisz, co chcesz, na koniec kliknij "Zapisz"
A najlepiej załóż swój wątek, więcej osób będzie do Ciebie zaglądać i radzić

Edit: Dopiero teraz zauważyłam, że Ty też z łódzkiego. Witaj, Magda, zakładaj wątek i dołącz do naszej grupy!
____________________
Ela Motylogród
Mariposa 18:10, 16 maj 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Ewa, dzięki, że zaglądasz , idę powoli, ale do przodu.
Sylwia, staram się, aby jak najszybciej doczekać się kolorowego ogrodu!
Toszka, zanotowałam - dereń w pobliżu kwaśnej
____________________
Ela Motylogród
Zakrecona 18:16, 16 maj 2018

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Cytowanie już ogarnęłam w międzyczasie Dziękuję!
Watek założyłam wczoraj: Ogrodowy zawrót głowy, ale od Szefowej Danusi dowiedziałam się, że są już 3 takie na Ogrodowisku (wcześniej nie wpadłam na pomysł, żeby w wyszukiwarkę wpisać)
Mam prośbę, czy na PW mogę prosić o namiary skąd kupić mączkę bazaltową i kompost. Mąż zapalił się do pomysłu, więc trzeba kuć żelazo ..., a droga daleka.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Mariposa 18:27, 16 maj 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Magda, oczywiście, pisz.
A wątek znalazłam - zrób link do niego w podpisie, bo ciężko Cię znaleźć
____________________
Ela Motylogród
Bogdzia 19:36, 20 maj 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fajny plan zrobiłas. Mam prosbę daj znac jak bedziesz na działce , oddam to co u mnie zostało.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Roocika 21:57, 20 maj 2018


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Witam serdecznie Przeczytałam cały wątek, dowiedziałam się dużo mądrych rzeczy, które mi takźe się w tym sezonie przydadzą. My mamy ok 900 m2 do przerobienia w tym sezonie. Im więcej czytam co powinnam zrobić, tym bardziej jestem pewna, że mi się tego tak świetnie nie uda zrobić i jestem coraz bardziej załamana. Pozdrawiam i będę podglądać.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Mariposa 22:12, 20 maj 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Roocika napisał(a)
Witam serdecznie Im więcej czytam co powinnam zrobić, tym bardziej jestem pewna, że mi się tego tak świetnie nie uda zrobić i jestem coraz bardziej załamana.

Czytaj różne wątki, bo Ogrodowisko to naprawdę kopalnia wiedzy - i to tej najcenniejszej, wynikającej z własnych doświadczeń.
Tylko żadnego załamywania się - dasz radę! Nie od razu Kraków zbudowano!
Z tym "świetnie zrobione" to przesadziłaś, jest lepiej niż było, ale do świetności to tej działce jeszcze wiele brakuje. Podglądaj, ile chcesz, będziemy razem uczyć się i działać!
Idę do Ciebie zajrzeć
____________________
Ela Motylogród
Zakrecona 11:19, 22 maj 2018

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Elu, czy kupowałaś swój kompost w workach? Zastanawiam się jak go przetransportuję Korę kompostowałaś mocznikiem jak radziła Toszka (jeśli tak, to jak długo?)? Dużo tej kory do ziemi na m2? Za dużo czytam Waszych wątków i mętlik się robi w mej głowieZielsko powoli pada, niedługo będę mogła wybierać
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Margerytka40 22:07, 22 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Jeszcze raz dziękuję ,wiesz za co . Trochę mam wyrzuty sumienia ,że dźwigałaś te moje trawiszcza. Obiecuję odrobić kiedyś
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 14:53, 23 maj 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Zakrecona napisał(a)
Elu, czy kupowałaś swój kompost w workach? Zastanawiam się jak go przetransportuję Korę kompostowałaś mocznikiem jak radziła Toszka (jeśli tak, to jak długo?)? Dużo tej kory do ziemi na m2?


Kompost kupowałam luzem, dlatego pisałam, że najlepiej mieć swój transport (na dużą ciężarówkę z HDS weszło właśnie 8,7t). Korę polewałam, ale niedługo, bo już była nieźle przekompostowana. Może być jej dużo, 50l/m2.
____________________
Ela Motylogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies