Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Gutlandia

Pokaż wątki Pokaż posty

Gutlandia

malgol 19:45, 29 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No w końcu jesteś ale skoro przekopalas 10 m2 tej rabaty co widziałam to szcun I jesteś rozgrzeszona
Amfora fajna taka grecka jakby
A co do żywności to mnie jedynie przetworo z ryb uczyli I tu za wiele oszukać się nie da. Ryba to ryba, najważniejsze żeby była swieza
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 19:51, 29 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No w końcu jesteś ale skoro przekopalas 10 m2 tej rabaty co widziałam to szcun I jesteś rozgrzeszona
Amfora fajna taka grecka jakby
A co do żywności to mnie jedynie przetworo z ryb uczyli I tu za wiele oszukać się nie da. Ryba to ryba, najważniejsze żeby była swieza
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
sylwia_slomc... 20:29, 29 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Przerażające jest to co jemy, a potem jeszcze w sklepie jak się ślimaczy to w Ludwiku umyją i wio do handlu Potem się dziwimy, że chorujemy masowo na pewne schorzenia i co pokolenie to słabsze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Brzozowadzie... 21:21, 29 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Jak patrzę na tą amforę, to zastanawiam się, co Ty jeszcze tam wykopiesz i czy nie trzeba już archeologów wzywać
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 21:23, 29 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Wykopalisko dostosowało się kolorystycznie do pory roku.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 21:23, 29 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
No gdybys archeologów wezwała to miałabyś kopanie z głowy, tylko, że sadzenie na dłuuuuuugiiii czas też
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 09:52, 30 sie 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ja raz wykopałam złotą obrączkę (oprócz setki weków poniemieckich i buteleczek po lekarstwach polskich). Wszyscy się śmieli, że to tombak, nawet pani przy ladzie u jubilera miała kpiący uśmieszek. Ale to było złoto. Spieniężyłam na srebro.

Teraz technolog w zakładzie przetwórczym już nie musi myśleć - sięga na półkę po worek z napisem "kindziuk" albo "jałowcowa", tylko recepturę wprowadza przy pomocy programu. W dużych zakładach.

A ja wpadłam na pomysł założenia trawników gdzieniegdzie - oznacza to, że potrzebuję jakiejś maszyny ryjącej na jeden sztych.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mary 22:20, 02 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
la_estrellita napisał(a)
...

Agato leń od czasu do czasu wskazany. Jak pisałam wyżej wykopaliska utknęły w martwym punkcie ale... ostatnia skradziona godzinka była całkiem owocna. Wykopałam takie o to naczynie:




O! Ładne znalezisko. Widzę, że ma numer 6, to znaczy, że jeszcze pięciu brakuje.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
malgol 14:46, 25 wrz 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Gdzie się podziewasz, Aga?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
sylwia_slomc... 14:51, 25 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Gosiu Aga pisała, że sezonowo może Jej nie być tak w ogrodzie jak i na forum bo obowiązki pochłaniają czas
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies