Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

Gabriela 22:21, 07 lip 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Marzena2007 napisał(a)
Gabrysiu cały ogród piekny, ale ławeczka z poduszką i laptopem zwaliła mnie na kolana w ramach chylenia czoła


Jak do Was piszę, to muszę mieć wygodnie, nie?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Bogdzia 22:27, 07 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gabriela napisał(a)


Przeczytałam już u Ciebie na wątku o powojniku - Arabella jest śliczna i bardzo długo cieszy kwiatami, mam ją przed domem. Ale wydaje mi się że lepiej wygląda z podpórką, niż jak płoży się po ziemi.
Zachęciłaś mnie do walki o Rubensa, zaraz zobaczę czy mają. Pozdrawiam i dziękuję za komplementy.
Zostawiam Ci Chopina z kolekcji:



Dzięki za Chopina , tez mam i dobrze sie sprawują.A Arabelki posadziłam między azaliami japońskimi i w ten sposób azalie kwitna mi cały rok.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gabriela 22:42, 07 lip 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Bogdzia napisał(a)


Dzięki za Chopina , tez mam i dobrze sie sprawują.A Arabelki posadziłam między azaliami japońskimi i w ten sposób azalie kwitna mi cały rok.


No jak to jest w najbardziejmisiępodobającym kąciku niebieskim, to wygląda to jeszcze bardziej bombowo. Dasz mi tu prezent ze zdjęcia?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 22:43, 07 lip 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
marzena napisał(a)
bardzo miły wieczorny spacerek odbyłam po Twoim ogrodzie, pozdrawiam
ja też lubię liliowce ( ale nie lilie...)


A u Ciebie jeszcze dzisiaj nie byłam. No ale ja nigdzie nie byłam od dwóch tygodni, więc nadrabiam jak mogę.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Bogdzia 22:46, 07 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gabriela napisał(a)


No jak to jest w najbardziejmisiępodobającym kąciku niebieskim, to wygląda to jeszcze bardziej bombowo. Dasz mi tu prezent ze zdjęcia?


Nie robiłam im zdjęc , chce zeby sie lepiej rozrosły i za rok dopiero zrobię.Miałam tam wcześniej róze Robin Hood które niestety czasem wymarzały i zamaist nich postanowiłam właśnie posadzic powojniki ale teraz doszłam do wniosku że będzie wszystko tzn zaalie , róże i powojniki. Róze muszę dokupic na jesieni.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 22:59, 07 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Elfik 23:08, 07 lip 2013


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Tak bym sobie szła, i szła... tą aleją..., ku tej ławeczce...



PS. Ja też mam Arabellę z podpórką. Przytula się do niej Twój floksik
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
mira 23:10, 07 lip 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gabrysiu to różne warunki pogodowe są u nas - u mnie dawno nie padało - choć jak lało to ostro - teraz znów robi się suchawo - deszczu nie było w week i podlewanie konieczne - niestety jesteśmy uzaleznieni od pogody - żaluję Cię i Twoje roślinki
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Lena 09:08, 08 lip 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Gabrielo ależ pięknie u Ciebie Czekałam na zdjęcia z ławeczką i mam! Ale proszę o więcej bo to miejsce jest wyjątkowe - bardzo mi się cały zamysł podoba
Jeśli możesz Gabrysiu podać mi namiar na priv ,odnośnie ławki ,będę wdzięczna
Pozdrawiam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
agniecha973 10:53, 08 lip 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Gabrysiu, pięknie w Twoim ogrodzie. Rabaty bylinowe aż kipią, funkie niesamowicie rozrośnięte, aleja róż zachwyca (fajny pomysł na chodnik) i ta ławeczka na końcu alei lipowej... cudo.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies