Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

Gabriela 14:43, 07 lip 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
No i na koniec - jestem hodowcą host mimo woli, jakby to Ania Asc pewnie powiedziała, bo nie chce mi się na zimę obrywać przekwitłych kwiatów, wobec czego one się swobodnie rozsiewają a wcześniej mieszają między sobą, no i między innymi powstał taki egzemplarz, który już nawet zakwitł i to ładnie:



I żeby nie marnować miejsca na jeden tylko obrazek w poście, to jeszcze takie funkie z naprzeciwka i widoczek przez dziurę znad funkii.





Pozdrawiam serdecznie i pójdę sobie Was poodwiedzać.

____________________
Ogród w budowie nieustającej
reni 17:01, 07 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Ależ u ciebie pięknie..pospacerowałam sobie z przyjemnością, pozdrawiam
____________________
Ogród... reni
hanka_andrus 17:20, 07 lip 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Białe kąkole! Jakie eleganckie! A różowe chabry i u nas widywałam. Rabata z liliowcami fantastic!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Kasiek 18:16, 07 lip 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Piekne te hosty i wszystko inne rownie.Gabrysiu moze pokazesz co wyczarowaliscie z pomyslow z ksiezki?
____________________
Bawarka
Gabriela 18:28, 07 lip 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Placyk i ścieżkę, ścieżka na zdjęciach powyżej, a placyk na stronie tutaj na przykład, zdjęcia w ostatnim poście, na dole: http://www.ogrodowisko.pl/watek/919-ogrod-w-budowie-nieustajacej?page=244
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Sebek 18:32, 07 lip 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przepięknie Ta siewka hosty na prawdę dziwi - ale i cieszy, że jednak się to może udać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gabriela 18:43, 07 lip 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Tośmy sobie napisali z Sebkiem w tym samym czasie - każde u drugiego.
Siewek host mam masę, kiełkują nawet w szczelinach w klinkierze, więc wiele do szczęścia im nie potrzeba.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Mala_Mi 19:49, 07 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gabrysia, to jednak twoje hosty są bardziej mimo woli niż moje Bo nie ścinam większości, a siewek jeszcze nie wypatrzyłam, a wypielić nie wypieliłam, bo najczęściej nie pielę, a jak pielę ,to siewki już są tak wielkie, że nawet bez okularów bym je zobaczyła.

Myślałam o Twojej rabacie liliowcowej, bo moje pierwsze kwitną.... ale jako, że zjarzałąś do mnie to musiałam już i natychmiast zajrzeć do Ciebie.
Wczoraj widziałam takei malusie doniczki ceramiczne.... i w różnych rozmiarach maleńkości.. nawet trzymałam w łapkach i miałam ochotę wziąć i zmałpować ... potem mi sie głupio zrobiło, że chcę robić plagiaty.... i odłożyłam, ale jak nie masz nic przeciwko temu to sobie zmałpuję
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
popcorn 19:52, 07 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Też mam ochotę zmałpować Gabrysiowe kulki i doniczuszki... mooogę??
Hostowym siewkom się dziwię, nie sądziłam że to możliwe ale ja obcinam kwiaty, więc nie mają szans

Pdziwiam widoczki, pięknie u Ciebie!! i ile przestrzeni!
:
____________________
Mój nowy ogródek
mira 20:39, 07 lip 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
ależ teraz piękny czas - napawajmy się do woli
angielskie zagadki rozwiązane - sama byłam ciekawa - takie małe a cieszy

róż to Ty masz i jest co oglądać, zadziwiły mnie siewki host - ja zawsze ścinam kwiatostany bo mnie to wkurza jak przekwitną, więc nie wiedziałam, że mogą się wysiać - przeważnie jak mi potrzeba to dzielę na wiosnę

a Twoje liliowce mam już od dawna na oku - ta liliowcowa rabatka jest świetnym pomysłem na zgromadzenie dużej ilości i nie zachodzenie w głowę gdzie co z czym - czy chodzisz i obrywasz codziennie przekwitłe czy też nie ?

pozdrawiam

ps

krwawnik świetny - dobrze że podałaś adres dostawcy
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies