Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » ogród (nie)Mocy

Pokaż wątki Pokaż posty

ogród (nie)Mocy

Renii 22:26, 25 mar 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Będę się wzorować, A raczej em na twoim kompostowniku. Wstawaj fotki na bieżąco jak będzie powstawał. Mojemu suszę głowę ciągle, aż stwierdził, że trzeba kupić betonowe płyty fuuuj. Ja nie chcę takich, A on uparcie tak
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Mariposa 22:44, 25 mar 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Mnie też czeka poprawienie kompostownika, bo na razie mam "tymczasownik", jakieś podpory pod jeżyny itp - już się boję współpracy z eM, bo mój też niechęęęętny baaardzo.... A sama niestety wszystkiego nie zrobię ;(
____________________
Ela Motylogród
Anda 09:46, 26 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Trzymam kciuki za kompostownik
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dragonka 16:58, 26 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Zana napisał(a)
No cieszę się na ten Twój kompostownik własnemi ręcami eMa sklecony. Tylko patrzeć, jak Ci będzie w roślinach przebierał. To sadź, tego nie sadź, to ładne a to feeee...
Potem to nie wiadomo co lepsze, nadmierne zaangażowanie czy może jednak całkowita bierność.

Ojojoj, chyba bierność w jego przypadku będzie jednak lepsza Jakby on wybierał, to wszystko bym miała cerwone
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 17:01, 26 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
gogo napisał(a)
A może jednak złapał maleńkiego bakcyla, choćby tylko jednorazowo.
Mój też się nie rwie do pomocy, kratki na ścianę przykręca od jesieni / wtedy uznał, że na zimę ich nie potrzebuję /.
Zagłoba mógłby brać u Ciebie lekcje z forteli


Na razie skończyło się na deklaracji, gdyż pogoda nam wybitnie nie sprzyja, teraz mam za oknem pi..dzi jak na dworcu w Kielcach.. jak to się u nas mówi, i pada śniego-grad albo grado-śnieg, nie mogę się zdecydować co to jest

Trzymam kciuki za Twoją kratkę, obyśmy nie musiały "Potop" czytać ponownie w poszukiwaniu jakiegoś zacnego fortelu imć Zagłoby
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 17:03, 26 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Renii napisał(a)
Będę się wzorować, A raczej em na twoim kompostowniku. Wstawaj fotki na bieżąco jak będzie powstawał. Mojemu suszę głowę ciągle, aż stwierdził, że trzeba kupić betonowe płyty fuuuj. Ja nie chcę takich, A on uparcie tak

Oj, betonowe? uuu, nawet nie powiem głośno mojemu, bo zaraz by mu się ten pomysł spodobał, a nasze gusty różnią się niemiłosiernie W dodatku mój eM jest skrzywiony zawodowo i już mi całą działkę i tak małą przecież, poprzecinał dziwacznymi budowlami z betonami w postaci nie wiem czemu służących krawężników...
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 17:06, 26 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Mariposa napisał(a)
Mnie też czeka poprawienie kompostownika, bo na razie mam "tymczasownik", jakieś podpory pod jeżyny itp - już się boję współpracy z eM, bo mój też niechęęęętny baaardzo.... A sama niestety wszystkiego nie zrobię ;(

hehe, Elu, ja się jednak zastanawiam nad praktyką u jakiegoś stolarza w trakcie urlopu...jakieś podstawy chociaż, bo na ema liczyć nie będę za wiele mogła Pamiętasz, "świeże powietrze to ja mam cały czas" , " ja się na wieś wyprowadzać nie chciałem", " mnie dobrze było w bloku'... no nie chce mi się już tej płyty słuchać, zdrowiej będzie dla niego...
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 17:07, 26 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Anda napisał(a)
Trzymam kciuki za kompostownik


I ja sama sobie trzymam Ewo Na razie pogoda od wczoraj paskudna, zimowo znowu, wieje, pada śniego-grad, no nie da się. Ale już nie odpuszczę mu, to na pewno, jak się powiedziało A, to trzeba i Beee
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 17:12, 26 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Kasia_CS napisał(a)


Zajrzałam do Ciebie idąc od Anuli-Zany i już mnie kupiłaś powyższym zdaniem z pierwszej strony haha

Muszę się nieco z wątkiem zapoznać i coś więcej napiszę


Witam Cię Kasiu, bardzo mi miło, że do mnie zajrzałaś Obawiam się tylko, że nieco się zawieść możesz, nie obiecuj sobie zbyt wiele po moim wątku Nic ogrodowo jeszcze nie udało mi się niestety osiągnąć, dreptam w miejscu jak jeż koło jabłek, wiesz

Ja odwiedzałam już Twój ogród, zapamiętałam go bo charakterystyczny z powodu bloków za płotem, taki wielkością jak mój, więc naturalnie tak do takich najbardziej mnie ciągnie A Twój fajny jest, podpatruję sobie, teraz będę mogła na legalu Cię odwiedzać
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
roma2 20:36, 26 mar 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Basiu czytam, że opór materii w postaci męża spory, ale jakiś wyłom już zrobiłaś. Powiedz ślubnemu jeszcze, że dzięki tym kompostownikom zaoszczędzicie sporo kasy, bo nie bedziesz musiała kupować "ziemi ogrodniczej", jak pięknie się nazywa najczęściej marnej jakości torf.
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies