Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » ogród (nie)Mocy

Pokaż wątki Pokaż posty

ogród (nie)Mocy

Dragonka 19:40, 18 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Dzisiaj kupiłam dwie sadzonki róży pnącej, żal było nie kupić bo po 5,49... I oczywiście nie wiem, czy już je trzeba sadzić, czy poczekać trzeba, hmm. Może ktoś coś podpowie, będę wdzięczna: )
Pani w sklepie powiedziała, że to dobrze, że już wypuściły listki, ale coś mi zaczyna świtać, że chyba to wcale nie jest dobrze?

____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Zakrecona 19:46, 18 mar 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Basiu, tutaj masz skrót z sadzenia róż:

https://www.ogrodowisko.pl/watek/4243-jak-sadzic-roze?page=12#post_0

Z tego co się dowiedziałam, to można sadzić, a le z kopczykiem.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Dragonka 19:54, 18 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Zakrecona napisał(a)
Basiu, tutaj masz skrót z sadzenia róż:

https://www.ogrodowisko.pl/watek/4243-jak-sadzic-roze?page=12#post_0

Z tego co się dowiedziałam, to można sadzić, a le z kopczykiem.


Dzięki Dobra Duszyczko lecę czytać, bo żal mi je zmarnować a nie wiem jak długo w tym woreczku z ziemią wytrzymają.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
mikina34 22:47, 18 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Baśka, kiedy widziałaś ten regalik w K? Bo ja w zeszłym roku nie kupiłam jak był na wyprzedaży, a teraz jeszcze nie widziałam kurka...a też już wysiałam co nieco i potem mi braknie parapetów
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Zana 22:55, 18 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ooo, dopiero co napisałam u siebie, że nie masz róż, a tu proszę - już są. Sadziłabym do gruntu, jest ciepło, kopczyki zrobić, potem delikatnie wodą z węża je usunąć, żeby nie uszkodzić listków.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Dragonka 07:43, 19 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
mikina34 napisał(a)
Baśka, kiedy widziałaś ten regalik w K? Bo ja w zeszłym roku nie kupiłam jak był na wyprzedaży, a teraz jeszcze nie widziałam kurka...a też już wysiałam co nieco i potem mi braknie parapetów

Widziałam ale w gazetce, i to tej co obowiązuje teraz- do jutra jest. Zamierzam dziś nawiedzić K. to się zorientuję, czy są jeszcze. Były po 69,99 zł.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 07:46, 19 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Zana napisał(a)
Ooo, dopiero co napisałam u siebie, że nie masz róż, a tu proszę - już są. Sadziłabym do gruntu, jest ciepło, kopczyki zrobić, potem delikatnie wodą z węża je usunąć, żeby nie uszkodzić listków.

A widzisz, a widzisz a ja mam! I nawet mam jedną, posadzoną w zeszłym roku czyli w sumie róż u mnie cały tłum, aż trzy!
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
edi75 08:53, 19 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2045
Dragonka napisał(a)



Krajanką jesteś jak widzę, też świętokrzyskie! tak mało nas tu, fajnie kogoś 'miejscowego' spotkać


O widzisz nawet nie zauważyłam..super

Co do róż to ja posadziłam
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
zoja 08:55, 19 mar 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Dragonka napisał(a)

Widziałam ale w gazetce, i to tej co obowiązuje teraz- do jutra jest. Zamierzam dziś nawiedzić K. to się zorientuję, czy są jeszcze. Były po 69,99 zł.


to bardzo dobra cena, ja te regały już 4 sezon męczę
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
mikina34 10:16, 19 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Znalazłam w gazetce, muszę po pracy podjechać, może jeszcze będzie, bo cena rzeczywiście bardzo dobra. Jakiś miesiąc/półtora temu chciałam kupić na All... i była droższa + przesyłka do tego, więc to naprawdę dobra oferta.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies