Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » ogród (nie)Mocy

Pokaż wątki Pokaż posty

ogród (nie)Mocy

gogo 17:40, 27 mar 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Wydaje mi się, że przy niektórych eMach i Zagłoba nie dałby rady
Mi przydałoby się więcej siły, żebym dała radę wiercić dziury, to kratki już by wisiały.
Bo u mnie jest pomysł i wykonanie, u eMa " zaraz ".
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
AniazUroczyska 23:51, 05 kwi 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Basiu, czemu znowu zniknęłaś?
la_estrellita 22:21, 12 kwi 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
No to zajrzałam z rewizytą i widzę, że też zamiast sadzić piękne kwiatki ryjesz jak ten kret . Jak Twoje wysiewy? Moim cyniom też wyrosły nóżki do samej szyi ale popikowałam je jak pomidory po same liście. Przeżyły i mają się dobrze. Jak jeszcze nie wywaliłaś to spróbuj. Może się odwdzięczą.
____________________
Agnieszka Gutlandia
Zakrecona 23:57, 12 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
A ja się obawiam, że jak te skarby, które mam wrzucę na kompost, to tragedia będzie. Choć eM do zrobienia kompostownika bardzo chętny
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Zana 10:26, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Baaaaasiu, daj choć jakiś znak dymny.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Mariposa 12:59, 25 kwi 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Basiu, gdzie jesteś? Pozdrawiam.
A co do eM-ów - mój już trochę mięknie, co prawda pomagać w ogrodzie nie chce, ale ostatnio naprawił mi widły i grabie, a wczoraj przyjechał samochodem zapełnionym po dach... korą workowaną Co prawda z marketu, nie koniecznie idealna, ale darowanemu...
Także spoko, kropla drąży skałę...
____________________
Ela Motylogród
Zakrecona 14:03, 25 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
O Basi też dziś myślałam
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
AniazUroczyska 00:44, 26 kwi 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Zakrecona napisał(a)
O Basi też dziś myślałam


No, to razem sobie myślałyśmy
mikina34 09:39, 26 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Baśka, wracaaaaj, czyż Cie z wiatrami gdzieś pognało?
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Dragonka 20:23, 26 kwi 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
No i śta mnie przywiały Naprawdę coś w tym jest.. tak poczułam nagle, że muszę odpalić Ogrodowisko, i wiem dlaczego Bardzo Wam dziękuję za każdą myśl! Nawet nie wiecie jak bardzo ciepło na sercu mi się zrobiło, dziękuję Wam Kochane!

Pogoda sprzyja więc grzebię jak ten wół..no nie wół to efekty chociaż ma, ja się czuję jak nędzna mrówka.. Nie pojawiam się, bo w depresję ogrodowa popadłam.

Zasiałam na przekopanej części groszek zielony w marcu, zgodnie z podpowiedziami, ale zanim zaczął wschodzić, chwasty też na to wpadły, i postanowiły zrobić sobie znowu ze mnie ubaw. A ponieważ ogrodnik ze mnie jak z koziej dooopy trąba, to nie wiedziałam , jak groch wygląda jako siewka a które to chwasty, więc nic nie wyrywałam. Teraz już wiem, który to groch

U Was też tak sucho? Nawet widły mi nie pomagają, jutro ma być jakiś deszczyk podobno...a na jutro mam też ekipę znajomych gentelmenów umówioną, która ma mi pomóc z ogarnięciem tego chwastowiska.. Bo choć eM mi nie może pomóc bo a) pracuje do wieczora b) po zawale to go już oszczędzam c) wiecie jak on jest zainteresowany ogrodem..to jak zobaczył jak siedzę na kupie gnoju i płaczę z bezsilności to kolegów skrzyknął..chcą pomóc więc..Ale aż się boję, bo czuć deszcz w powietrzu, wilgoć duża teraz wieczorem. Oby zby duży nie padał bo mi plany pokrzyżuje.
Kompostowników nadal nie mam, bo eMowi godziny pracy się zmieniły, wraca późno, nie ma na nic siły Liczę jutro na przemiłych gentelmenów, w nich cała moja nadzieja..bo jak nie, to nie wiem, może mi ten ogród niepisany. No chyba, że w drugim wariancie, w totka trafię, to zanim umrę, będzie
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies