Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » ogród (nie)Mocy

Pokaż wątki Pokaż posty

ogród (nie)Mocy

Dragonka 16:37, 06 wrz 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Dziewczyny, przepraszam, że dopiero po kilku dniach się odzywam, ale po pracy coś ostatnio nie miałam sił na ogródek ani weny Bardzo jestem wdzięczna za głosy
Teraz już mogę zdradzić, że najbardziej pasowała mi wersja na tarasie Dziś dopiero po pracy miałam chwilę na usunięcie jeżówek, które położyły ostatnie ulewy.. Wycięłam szałwię, robię miejsce Planuję w tym tygodniu wysadzić już do gruntu moje czerwcowo-lipcowe wysiewy, żeby coś z nich było na przyszły rok.
Trzmielinę też chyba wtedy już wkopię na tarasowej, bo zima tuż, tuż- dziś rano już miałam male lodowisko na szybach auta, trzeba było skrobać..
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
ajka 21:26, 06 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3906
Fajnie, że jesteś. Wkleiłam u mnie pysznogłówki w pełnej fazie rozwoju. Możesz sobie zobaczyć. A jak tam twoje?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Rojodziejowa 19:05, 07 wrz 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8265
No Barbara, nie opuszczaj nas już tak więcej
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Dragonka 07:21, 08 wrz 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Asiu, hehe, no zamilkłam, ale nic w ogrodzie robić się nie dało po tych ulewach, nie wiem jak u Was było, ale u mnie dwa dni nieprzerwanie szła pompa z nieba -nigdy tak nie było, żeby choć na kilka minut nie przestało...a potem kilka dni opadów z przerwami niewielkimi.

Woda mi stała na rabatach, w cisach... Nigdy tak nie miałam odkąd tu mieszkam. Boję się czy nie padną od tego przelania, gdzieś co prawda czytam, że okresowe zalewanie wytrwać powinny. Przez kolejne dni było tak mokro, że ziemia była jak bagno- noga wchodziła jak w masło. Dopiero od kilku dni da się cokolwiek zrobić, niedobry pogodowo ten rok jest.

Ajka, jutro zrobię Ci zdjęcie moich pysznogłówek z wysiewu, nawet ładnie się wzięły, liczę na kwiaty w przyszłym roku. Twoje są prześliczne
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 11:42, 09 wrz 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
ajka napisał(a)
Fajnie, że jesteś. Wkleiłam u mnie pysznogłówki w pełnej fazie rozwoju. Możesz sobie zobaczyć. A jak tam twoje?


Obiecane zdjęcie moich pysznogłówek- dzisiaj idą do ziemi.Oczywiście mam ich dużo więcej Ciekawa jestem jakie kolory będą miały...


____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
MartaCho 13:41, 09 wrz 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2139
Słodziaki! Naprawdę bardzo udane. Będziemy czekać na kwiatuchy!
Takie samodzielnie wyhodowane to chyba najbardziej cieszą, co?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Roocika 13:51, 09 wrz 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Dragonka napisał(a)


Obiecane zdjęcie moich pysznogłówek- dzisiaj idą do ziemi.Oczywiście mam ich dużo więcej Ciekawa jestem jakie kolory będą miały...



Basiu to Twoje własne z siewu?
Piękne
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sylwia_slomc... 15:20, 09 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81638
Dorodne sadzonki W życiu mi się takich roślin w doniczce nie udało wyhodować.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasia1980 18:49, 09 wrz 2021


Dołączył: 27 wrz 2020
Posty: 318
No ja to jestem ekspert myślałam że to bazylia
____________________
Moja Sielanka
Dragonka 19:09, 09 wrz 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
MartaCho napisał(a)
Słodziaki! Naprawdę bardzo udane. Będziemy czekać na kwiatuchy!
Takie samodzielnie wyhodowane to chyba najbardziej cieszą, co?
Oj, bardzo cieszą Szczególnie takiego ogrodowego nieudacznika jak ja hehe. Muszę przyznać, że kupione rośliny nie dają mi takiej satysfakcji. Swoje natomiast lubię- werbeny w tym roku dostają dużo głasków ode mnie bo takie śliczne kępy mi porosły. I liczę, że i pysznogłówki mnie ucieszą w przyszłym roku, trzymaj kciuki
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies