Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » ogród (nie)Mocy

Pokaż wątki Pokaż posty

ogród (nie)Mocy

sylwia_slomc... 13:13, 08 kwi 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
1,2,3 moim zdaniem chwasty
4 dzika marchew lub taka roślina o kwiatkach podobnych do rumianku i do niej się skłaniam, na łąkach rośnie
Druga tura
3 szałwia
5 goździk brodaty
6 orlik
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AnnaCh 13:31, 08 kwi 2022


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
sylwia_slomczewska napisał(a)
1,2,3 moim zdaniem chwasty
4 dzika marchew lub taka roślina o kwiatkach podobnych do rumianku i do niej się skłaniam, na łąkach rośnie
Druga tura
3 szałwia
5 goździk brodaty
6 orlik
To 4 to może być złocień różowy, mam takiego i ma liście jak marchewka
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Dragonka 15:07, 08 kwi 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Agatorek napisał(a)
Basiu, miło Cię widzieć

Mnie Ciebie też Aga mam nadzieję juz bywać częściej.
No to fajnie, że zidentyfikowałaś moje roślinki/chwasty, ja mam problem i zawsze mi żal wywalić siewkę Dzięki za podpowiedź co do pozostałości po werbenie, zostawię
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 15:09, 08 kwi 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Roocika napisał(a)
Witaj Basiu.

Ja się niekoniecznie znam, rozpoznaję tylko szałwię i orlika ale masz coś takiego w telefonie, jak otworzysz aparat jak Google Lens taka ramka u góry, klikasz, robisz fotkę i Ci podpowiada
cześć Asiu! dzięki, że mnie odwiedziłaś Wiem, pamiętam, że już mi ktoś o tym mówił, ale ja mam taki mało-sprytny tel, marki nie wspomnę, ale z tych szpiegujących podobno, że nie wyrabia już ze ściganiem żadnych aplikacji a tą trzeba ściągnąć najpierw.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 15:11, 08 kwi 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
sylwia_slomczewska napisał(a)
1,2,3 moim zdaniem chwasty
4 dzika marchew lub taka roślina o kwiatkach podobnych do rumianku i do niej się skłaniam, na łąkach rośnie
Druga tura
3 szałwia
5 goździk brodaty
6 orlik


ok, to już wiem że pierwsze trzy wysiały się wśród sadzonek z jesieni chwasty, wywalę je. Tak etraz odnalazłam notatki- siałam jeszcze zawciąg morski, ale na zdjęciach w necie widzę zdj tylko dużych sadzonek, może któraś być nim?
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 15:15, 08 kwi 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
AnnaCh napisał(a)
To 4 to może być złocień różowy, mam takiego i ma liście jak marchewka
takiego nie siałam ale może jakaś łąkowa samosiejka to faktycznie jest. Dzięki Aniu za głos w tej sprawie

Moje cisy kupione z ogłoszenia na o..., baccaty, które marnowały się rok w doniczkach w ziemi, a które posadziłam ot tak dla spokoju sumienia bardziej, bo nie wyglądały za dobrze- fajnie odbiły..małe misie się robią ale naprawdę na razie małe. Przypomina się jak sadziłaś swoje z Holandii z paczki chyba? też były biedne, ale jakie piękne są teraz Może moje też się wezmą i zmężnieją? oby!
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Roocika 15:17, 08 kwi 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Basiu, może masz starszy model?
Zobacz, otwierasz aparat i masz taką ramkę z kropką? Zaznaczyłam kółkiem na czerwono. To jest to
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Dragonka 15:22, 08 kwi 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Nie mam ja mam kilkuletni już aparat, u Ciebie się pojawia, bo masz google lens, już kiedyś kolega z pracy informatyk mi sprawdzał. To tylko kolejny argument za tym,żeby w końcu aparat zmienić..
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Roocika 15:24, 08 kwi 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Dragonka napisał(a)
Nie mam ja mam kilkuletni już aparat, u Ciebie się pojawia, bo masz google lens, już kiedyś kolega z pracy informatyk mi sprawdzał. To tylko kolejny argument za tym,żeby w końcu aparat zmienić..

____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Dragonka 15:29, 08 kwi 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
kurczę, nawet zrzutu nie mogę zrobić, żeby pokazać, że nie mam- nie można wykonać zrzutu bo brak pamięci... a mam kartę nową dokupioną ale on zwyczajnie chce dokończyć żywota u mnie..i tak się wkrótce stanie, bo już nie daje rady nawet aktualizacji robić
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies