Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 22:06, 02 wrz 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Hortensja już w ziemi, ale jej nazwy też nie pamiętam. Pamięć to ja mam do róż i dalii, inne niestety trzeba zapisywać, jakoś nie wpadają w ucho




I takietamy





____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:08, 02 wrz 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
To się często zdarza, jaszczurki wygrzewają się na bukszpanach













____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:10, 02 wrz 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
To wszystko zdjęcia jeszcze z sierpnia







____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:14, 02 wrz 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Robimy przymiarkę do tarasu przy oczku. Ale taras i tak musi poczekać, najpierw jednak muszę się odgrodzić od sąsiada, bo nie zdzierżę











____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 23:10, 02 wrz 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
niezmiennie pięknie u Ciebie,
Skąd masz te piękne szyszki na obeliskach?- zdradź, może się zmobilizuję wreszcie
Ten zielony kolor jest fantastyczny! Mam jeden obelisk do pomalowania- nie wiem, czy nie zgapię.
Mi jedno przymiotno nie przezimowało ostatnio. Potem żałowałam, że nie wsadziłam do donicy jednak.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 08:25, 03 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11760
Mgduska napisał(a)
Robimy przymiarkę do tarasu przy oczku. Ale taras i tak musi poczekać, najpierw jednak muszę się odgrodzić od sąsiada, bo nie zdzierżę












Podoba mi się ta przymiarka. Jaki jest plan na odgrodzenie?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 08:31, 03 wrz 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
To prawda, sąsiedzi puszczają wiadomo co Ale na szczęście nie jakoś strasznie często, w sumie to najbardziej nie lubię kosiarek, jedna sąsiadka latem kosiła kosą spalinową po 21. Było w dzień gorąco to fakt, ale koszenie o tej porze to jakaś pomyłka. Ja tylkomprzychodzi piątek popołudniu wszyscy zaczynają kosić...
Taras nad wodą, to będzie dopiero relaks

Jaszczurki u nas mieszkają w irgach ale teraz muszę je chronić przed Najmłodszym, bo mu się włączył instynkt opiekuńczy i chce łapać o nosić wszystkie zwierzątka i owady jakie znajdzie Niektóre niestety nie wytrzymują tej opieki

Astra wrzosolistnego i bocznolistnego mam na liście, kiedyś
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 08:36, 03 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11760
To ja się jeszcze pochwalę, że nasi nowi sąsiedzi z wielkiego domu już się wprowadzili i wczoraj słuchali męskich śpiewaków operowych. Okazało się, że mamy na nowej części bardzo dobrą akustykę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
lilarose 23:45, 03 wrz 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Magda, Diana's Memory kupowałaś w Polsce?
Chyba będę ją chciała mieć w nast. sezonie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
April 06:46, 04 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10298
Mgduska napisał(a)
To się często zdarza, jaszczurki wygrzewają się na bukszpanach





Super fotka
U mnie też sporo smoków ogrodowych. Niestety mało bezpieczne, bo koty uwielbiają na nie polować.
Fajne zwiedzanie miałaś. Pęchcin też w tym roku oczywiście zaliczyłam. Ale Przypki też, choć to z drugiej strony Warszawy ode mnie. Kolejną wizytę polecam rajd po prywatnych ogrodach mazowieckich. Tyle tu fajnych miejsc

Piękny sierpień w ogrodzie. Uwielbiam u ciebie tą białą rabatę z elementami fiolet. A na ścieżkę daj tylko więcej żwiru i już będzie super. Wcale nie musi być beton.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies