Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 20:17, 12 sty 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370










...zjadam.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Kordina 00:39, 13 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4746
Ojejku! Jaka twórczość ale wianek i na tle cegiełki i na tle naturalnego drewna wygląda rewelacyjnie
A ja z własnej twórczości mam 2 kilo więcej
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Anda 09:17, 13 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33495
Pyszna twórczość
Moja twórczość również jeszcze mi się trzyma w postaci 2 dodatkowych kg I tak pewnie zostanie do lutego, gdy wreszcie skończy się u mnie przerwa zimowa i zacznie sezon.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 11:15, 13 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Hmm...u mnie też nadprogram się trzyma Dobrze, że już sezon ogrodowy rozpoczęłam, może uda się zredukować.
Bardzo fajny wianek
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 11:19, 13 sty 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wianek uroczy, liść paproci bardzo ożywczy. Kreatywne pierniczki, bardzo spodobało mi się wykorzystanie figi do dekoracji, moim faworytem są motyle i świnka Dobrze, że masz taki spokojny czas tego nigdy, przenigdy zbyt wiele.

lilarose 12:57, 13 sty 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
dekoracje przednie ale chałka najlepsza - zjadłoby się
dlatego rozważania o nadprogramowych kilogramach przemilczę

u mnie pewnie dłubać w ziemi można by było, bo pogoda raczej wiosenna ale zgodnie z przyjętymi zasadami, na działeczkę zimą się nie palę

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Juzia 15:37, 13 sty 2023


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38688
CHociaż serce z wielkim nochalem ma swój urok.... to ja zdecydowanie wolę wianki
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mgduska 15:46, 13 sty 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kordina napisał(a)
Ojejku! Jaka twórczość ale wianek i na tle cegiełki i na tle naturalnego drewna wygląda rewelacyjnie
A ja z własnej twórczości mam 2 kilo więcej



No cóż, przyznaję się, że nie mam wagi. Myślałam nawet, czy by sobie pod choinkę nie zamówić, ale nie, po co mieć większego stresa
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 15:48, 13 sty 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Martka napisał(a)
Wianek uroczy, liść paproci bardzo ożywczy. Kreatywne pierniczki, bardzo spodobało mi się wykorzystanie figi do dekoracji, moim faworytem są motyle i świnka Dobrze, że masz taki spokojny czas tego nigdy, przenigdy zbyt wiele.



Tylko paproć w tym wianku jest moja i owoce. Większość materiału to bluuuuszszszcz, który chce połknąć mój ogród. Bluszcz sąsiada. Przepełzła bardzo obficie, więc korzystam

Ciacha kruche tym razem, piernikami się przejadłam, te ciasta to egzemplarze piernika dojrzewającego, pyszny był, ale ileż można.
Figa jest pycha, ale najbardziej kocham skórkę pomarańczową, najchętniej dałabym ją WSZĘDZIE, ale miałam już tylko resztki
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 15:56, 13 sty 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Anda napisał(a)
Pyszna twórczość
Moja twórczość również jeszcze mi się trzyma w postaci 2 dodatkowych kg I tak pewnie zostanie do lutego, gdy wreszcie skończy się u mnie przerwa zimowa i zacznie sezon.


antracyt napisał(a)
Hmm...u mnie też nadprogram się trzyma Dobrze, że już sezon ogrodowy rozpoczęłam, może uda się zredukować.
Bardzo fajny wianek


Mi został nawyk. Jak nie jem słodyczy, to nie jem, ale jak się rozhulam, to muszę mieć mocną motywację, żeby przestać.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies