Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

antracyt 15:02, 18 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11571
Nie wiem czy jest sens więcej na mnie marnować
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 15:05, 18 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11571
April napisał(a)


Zuza, kurcze, jaki "nadprogram". Toż to cieplutka otulinka zimowa, żeby nam części ciałka nie marzły. Wiosną się zrzuci, jak zimowe kurtki
Oby, bo też mam tego trochę... hi hi hi


Ja mam motywację. W kwietniu idę na wesele do rodziny, gdzie całe towarzystwo jest szczupłe i fit... nie chciałabym za bardzo odstawać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Rench 15:59, 18 sty 2023


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Mgduska napisał(a)
Zuza, a próbowałaś siać zimą? Mi się zaczęły udawać odkąd zaczęłam siać zimą. Następne zaczęły się pojawiać same, a teraz już jakoś idzie. I wszystkie wyłażą - zimowe, wiosenne, z paletek, najwięcej samosiejek.
Spróbuj teraz, dobrze oznacz - może je wypieliłaś?

Dzień dobry wszystkim
Ale na fajny temat trafiłam, maki to moja bolączka i ogromne chciejstwo. Wysiewam różniaste i nic, w ubiegłym sezonie zauważyłam jedną małą kępkę zwykłych dzikich i ucieszona czekam na kwiat. Przychodzę za kilka dni, a tam wszystko wycięte. Moja teściowa zrobiła uczynnie porządki
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Kordina 16:08, 18 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
O widzisz, moja mi wypieliła wszystkie wschody patisona zielonego, fasoli i inne
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
lilarose 16:50, 18 sty 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)

Ja mam motywację. W kwietniu idę na wesele do rodziny, gdzie całe towarzystwo jest szczupłe i fit... nie chciałabym za bardzo odstawać

Zuza, nie daj się zdominować!
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Kordina 17:00, 18 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
lilarose napisał(a)

Zuza, nie daj się zdominować!


To nie Ona wtedy byłaby zdominowana, tylko wręcz przeciwnie, ZDOMINOWAŁABY towarzystwo fit hi, hi
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Rench 17:11, 18 sty 2023


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
antracyt napisał(a)
Podejrzewam, że wypieliłam je przy pierwszej próbie. Przy kolejnych już pilnowałam miejsca. Do tegorocznych zimowych wysiewów cały czas się zbieram, obym zdążyła

Ja też tak mam, sprawdzam codziennie kalendarz biodynamiczny ile mi zostało możliwości
Wczoraj w deszczu sypnęłam troszkę maków pełnych. Muszę zacząć zapisywać, co gdzie rozsypuję, bo przy moim menopauzalnym zaniku pamięci, za kilka dni pójdę i coś innego tam posieję znowu
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 17:13, 18 sty 2023


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Kordina napisał(a)
O widzisz, moja mi wypieliła wszystkie wschody patisona zielonego, fasoli i inne

Tak to jest z rodzinką, która się nie zna na zieleninie
Ciotka kiedyś moją werbenę patagońską zerwała z komentarzem, że chwasty już przerastają kwiatki
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
lilarose 17:42, 18 sty 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Dziewczęta, w ogóle nie macie autorytetu! Mi by się nikt nie odważył wejść w grządki
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 17:44, 18 sty 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Rench napisał(a)

Ja też tak mam, sprawdzam codziennie kalendarz biodynamiczny ile mi zostało możliwości
Wczoraj w deszczu sypnęłam troszkę maków pełnych. Muszę zacząć zapisywać, co gdzie rozsypuję, bo przy moim menopauzalnym zaniku pamięci, za kilka dni pójdę i coś innego tam posieję znowu

o dzięki Renata za podpowiedź, teraz wiem na co zwalać moje skołowacenie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies