Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

antracyt 19:59, 18 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Mgduska napisał(a)


Aaaa, jeszcze Renia miała Ci wrzucić ciut moich

Jeszcze nie odebrałam przesyłki, ale już wiem, że skubnęła przy okazji odrobinę nasion tytoniu Lubię takie wymianki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 20:04, 18 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
April napisał(a)


To uważaj na te motywacje. Ja w poprzednią sobotę miałam wesele syna i też dietę wcześniej zastosowałam. Przytyłam na niej dwa kilo Szybko porzuciłam pomysł i zaczęłam funkcjonować zgodnie z tym jak "życzył sobie organizm" I od razu pomogło, wróciłam do wagi z przed diety. Niestety schudnąć więcej nie daję rady. Nic to, trzeba siebie pokochać

Dobre
Właściwie, to bardziej niż na schudnięciu zależy mi na masie mięśniowej, która od pandemii jest cały czas w zaniku... jakoś się wziąć za siebie porządnie nie mogę. Czuję, że brakuje mi wymęczenia sportowego(które bardzo lubię), ale rozruch mi nie idzie. A takiej akurat siebie pokochać nie chcę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Dorii 21:08, 18 sty 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Diety działają odwrotnie głównie dlatego że się tak nazywają. Nawet jeśli schudniemy to potem często efekt jojo. Bo na reszcie koniec. Zamiast diety do tematu lepiej podejść jak do zmiany nawyków. Efekty może wolniejsze ale za to długotrwałe.
To się powymondrzałam :⁠-⁠P
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Helen 07:12, 19 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
antracyt napisał(a)

Ja mam motywację. W kwietniu idę na wesele do rodziny, gdzie całe towarzystwo jest szczupłe i fit... nie chciałabym za bardzo odstawać

Zuza, Ty jesteś baaardzo szczupła, nie masz z czego się odgrubiać
____________________
Helen - Hortensjowo
ewsyg 17:14, 19 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
A ja właśnie poprosiłam córkę, żeby mi przywiozła klasycznego McWrapa. Jak ja go lubię. Po tej grypie muszę sobie zrobić jakąś przyjemność. Potem, jak mi wrócą siły poćwiczę on orbitreku
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Mgduska 19:08, 19 sty 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
ewsyg napisał(a)
A ja właśnie poprosiłam córkę, żeby mi przywiozła klasycznego McWrapa. Jak ja go lubię. Po tej grypie muszę sobie zrobić jakąś przyjemność. Potem, jak mi wrócą siły poćwiczę on orbitreku


Eee, no w końcu jest karnawał, to kiedy jeść jak nie teraz

A wracając do tematów ogrodowych, muszę się pochwalić - Magarku, nadstaw uszu - ten rok będzie u mnie rokiem naparstnic. Tak marudziłam na ich niedobór, że chyba się wzięły za siebie i pojawiły w wielu miejscach ogrodu. Myślę, żeby je poprzenosić do lasku, w masie będą piękne?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Pszczelarnia 19:10, 19 sty 2023


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dorii napisał(a)
Diety działają odwrotnie głównie dlatego że się tak nazywają. Nawet jeśli schudniemy to potem często efekt jojo. Bo na reszcie koniec. Zamiast diety do tematu lepiej podejść jak do zmiany nawyków. Efekty może wolniejsze ale za to długotrwałe.
To się powymondrzałam :⁠-⁠P


Biorę sobie do serca i ciała. Ogrodnik w zimie cierpi na "zanik mięśni".
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Rojodziejowa 19:46, 19 sty 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8400
Pszczelarnia napisał(a)


Biorę sobie do serca i ciała. Ogrodnik w zimie cierpi na "zanik mięśni".


u mnie również "zanik środków na koncie" w związku z zakupami spowodowanymi tęsknotą za sezonem
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
lilarose 20:11, 19 sty 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Rojodziejowa napisał(a)


u mnie również "zanik środków na koncie" w związku z zakupami spowodowanymi tęsknotą za sezonem

Aśka, przecież jeszcze róże przed nami! Kupiłaś już wszystkie jesienią ??? Ja złożyłam zamówienie na 3
Zanik środków na koncie jest niczym w porównaniu z brakiem miejsca na te zaproszone panny- pensja Ci wpłynie i problem zażegnany a mi działeczka nie spuchnie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Kordina 20:14, 19 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Jakieś zniki i zaniki, szkoda, że 2 kg tkanki tłuszczowej poświątecznej i zimowej z braku ruchu w ogrodzie - nie zanika
Kasiu, a wiszące ogrody Semiramidy? (już kiedyś pisałam - wiem )
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies