Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 10:21, 20 sty 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Szymka napisał(a)
Hmm . Zdowego rozsądku w ogóle nie biorę pod uwagę. Gdybym go miała moja działka na pewno wyglądałaby inaczej. Najważniejsze chyba żeby robić tak jak nam się podoba. Dzięki temu co wątek na forum,to inny ogród i każdy piękny



A też tak macie, że chcecie w jednym miejscu mieć całkiem różne rzeczy naraz?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 10:25, 20 sty 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)
Te 2 różyska wykopać z ogrodu ( jak chorujące, to wywalić w ogóle, jak dobrej zdrowotności zaproponować potrzebującym)
- będzie miejsce na te dwie rosnące w donicach a donice się zwolnią na nowe róże




Chyba tak, chyba wreszcie je wydam.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Kordina 10:28, 20 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Mgduska napisał(a)
A co ze zdrowym rozsądkiem, który nakazuje najpierw zrobić porządek z tym, co jest?


A co to zdrowy rozsądek? jakiś mi nieznany wyraz
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Mgduska 11:10, 20 sty 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
To jest taki twór, który pozwala zaoszczędzić mnóstwo wysiłku, czasu etc, ale morduje fantazję, odstrasza przygody i drastycznie zmniejsza radość tworzenia
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 11:43, 20 sty 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
To jest taki twór, który pozwala zaoszczędzić mnóstwo wysiłku, czasu etc, ale morduje fantazję, odstrasza przygody i drastycznie zmniejsza radość tworzenia


czyli nie chcemy go w ogrodzie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
April 13:09, 20 sty 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Mgduska napisał(a)


Miałam kiedyś koleżankę, która mi objaśniała swój sposób na zniechęcenie się/rzucenie słodyczy - kupowała sobie kilka ciastek, zjadała na raz, z zamiarem przejedzenia się nimi Niestety nie działało


No niestety, jeśli chodzi o spożywkę to raczej mało efektywne. Chociaż kiedyś mocno mi zaszkodził dżin z tonikiem To już ze trzydzieści lat jak trzymam się od niego z daleka. Może po prostu koleżanka zjadła za mało ciastek na raz....
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 13:11, 20 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11502
Ale się fajnie temat rozwinął
Dzięki Wam wpadłam na pomysł, żeby jedną z chorowitych róż(ktorej nie mam sumienia usunąć, bo kwiaty ma ładne) do doniczki przeprowadzić. To będzie jej ostatnia szansa
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 13:13, 20 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11502
April napisał(a)


No niestety, jeśli chodzi o spożywkę to raczej mało efektywne. Chociaż kiedyś mocno mi zaszkodził dżin z tonikiem To już ze trzydzieści lat jak trzymam się od niego z daleka. Może po prostu koleżanka zjadła za mało ciastek na raz....

Hahaha
Mi tak kiedyś zaszkodziła ciepła wódka zagryzana ptasim mleczkiem Stare, wesołe studenckie czasy... ale fakt jest taki, że czystej wódki już nawet wąchać nie mam ochoty
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Dorii 13:39, 20 sty 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Jakoś w pierwszym miesiącu studiów też zapadłam na wstręt do bezbarwnych płynów w kieliszku. Do tego stopnia że przez bardzo długi czas nawet widząc że inni piją miałam dreszcze z obrzydzenia. A kilka lat wcześniej bardzo skutecznie zniechęciłam się do trunku niesłusznie zwanego szampanem. Do tej pory nie przepadam.
Zastanawiam się ile ciastek musiałabym zjeść żeby osiągnąć ten sam efekt, hmmm.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Kordina 13:43, 20 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Mgduska - tak u mnie radość tworzenia na pierwszym miejscu do końca moich dni, to moje credo życiowe
Zuza czas ostatniej szansy ważna rzecz, nie można pozbawiać niczego i nikogo potem daj znać, jak się sprawa rozwinie.
Sprawa z ciasteczkami, to hmmm... apetyt rośnie w miarę jedzenia
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies