Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 21:53, 04 kwi 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Budowniczy ścieżki siedzi obok mnie i uśmiecha się do Waszych wpisów
____________________
Sałatka pokrzywowa
Martka 22:11, 04 kwi 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Mgdusko, w Twoich relacjach można się przejrzeć niczym w zwierciadle April odkryła, że kręcą ją żółte ciemierniki, Judith zaskoczona własnymi myślami o powrocie do warzywnika, ten i ów zapragnął mieć ścieżkę, a ja ciemiernika Anja Oudolf. Żaden inny tak mi w głowie nie zawrócił. Oraz już wiem, że muszę zbudować wał ochronny, gdyż w pobliżu szklarni mam świerki serbskie, a one potrafią wyciągnąć swoje macki, oj tak, już się o tym mogłam przekonać.
Bardzo klimatyczny masz zakątek przy szklarni, a skoro będzie jeszcze bardziej zakątkowo, to już czekam na kolejne porcje
lilarose 23:03, 04 kwi 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)


Żartujesz? Jakie wszystko? Poza tym u mnie jest cięty modrzew, na razie poszedł czubek i trochę gałęzi, ale za moment pójdzie reszta. Jeszcze sporo zabawy przede mną. I obrzeża w lasku do ułożenia, o liczbie doniczek czekających na zlitowanie nie wspomnę - począwszy od grudniowych piwonii (dzięki Rojo), przez świeże zakupy oraz jesienne wykopki, tymczasowo poupychane. A ile ja mam krzaczorów do przesadzenia! I nie wiem gdzie! Wiem tylko skąd Czuj się jak u siebie

weź, ja 5 róż kupiłam. Już mnie nogi bolą, jak pomyślę, ile będę się musiała nachodzić szukając im miejsca. A potem miejsca roślinom, które będę musiała przesadzić, by te nowe róże posadzić
Części warzywnika z zadołowanymi doniczkami na razie "nie zauważam"
No ale póki pogoda do bani, to niestety działkowanie się nie odbywa, brak ciepłego schronienia ogranicza bardzo.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 23:25, 04 kwi 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Bardzo mnie podniosłaś na duchu. Chcę sobie właśnie kupić dwie róże, z których jednej na pewno nie będę miała gdzie posadzić, bo nie będzie mi nigdzie pasować
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magara 00:01, 05 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Magda, ja tak o tej Twojej ścieżce rozmyślam. Pamiętasz kiedy ją robiliście i ile się muszę w watku cofnąć żeby poczytać o technologii???
Nam cały czas ścieżek brakuje na newralgicznych kierunkach - miały być z płyt, DT jest na nie. Z kamienia - zaakceptował. Ja sama nie wiem - temat wisi w powietrzu.
EDIT: na kawkę - podbijaj
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 08:39, 05 kwi 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Daga, ścieżka jest w trakcie budowy, temat więc będzie wracał. Co do technologii - dopytam i dam znać
____________________
Sałatka pokrzywowa
April 09:20, 05 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10161
lilarose napisał(a)

weź, ja 5 róż kupiłam. Już mnie nogi bolą, jak pomyślę, ile będę się musiała nachodzić szukając im miejsca. A potem miejsca roślinom, które będę musiała przesadzić, by te nowe róże posadzić


Czytasz mi w myślach, mam to samo, a kurier dziś rzuci paczkę z różami na podjazd. Przyjadę i zawał na miejscu, mojego eMa oczywiście. Bo zamiast sprzątać przed świętami będę sadzić róże. Albo nie, bo nie mam ziemi... a po ziemię eMuś jeździ. Kurcze, musi jednak przeżyć ten zawał bo nie będę miała w co posadzić róż. I znów szare komórki się zderzają żeby coś mądrego wykrzesać...
____________________
April April podbija las Mazowsze
Mgduska 10:05, 05 kwi 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Następna wspierająca Co kupiłaś?
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 10:19, 05 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11600
Różane zakupy jak miło
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magara 00:57, 07 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Mgduska napisał(a)
Daga, ścieżka jest w trakcie budowy, temat więc będzie wracał. Co do technologii - dopytam i dam znać

To ja przysiądę i poczekam
Ciekawi mnie czy na podsypce i co pomiędzy kamieniami
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies