Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój

Jola_M 20:36, 26 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
na walkę w ziemi pogoda nie pozwala, więc aby zająć czymś ręce po pracy, postanowiłam upiększyć taras na styl "niu romantik" wyszło jak niżej, ciekawe czy mąż zauważy




zamiast biednych przypalonych azalii w doniczkach - zrobię tam wysokie trawy
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Zuzka25 21:46, 26 lip 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Wow, pięknie taras wygląda
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Kim 13:20, 28 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Jola_M napisał(a)
na walkę w ziemi pogoda nie pozwala, więc aby zająć czymś ręce po pracy, postanowiłam upiększyć taras na styl "niu romantik" wyszło jak niżej, ciekawe czy mąż zauważy




zamiast biednych przypalonych azalii w doniczkach - zrobię tam wysokie trawy

Taras miodzio mała zmiana a efekt łał
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
anna_g 20:07, 28 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Noooo, powiem Ci "niu romantic by Jola_M" jest naprawdę extra fajny. Bardzo mi się podoba.
A mąż zauważył?

Tak sobie myślę jeszcze (z innej beczki) o Twoim milinie - czy Ty go masz puszczony na ogrodzenie? dobrze kojarzę? Ja bym sie zastanowiła nad tym - milin to ogromne pnącze który wytwarza normalny pień prawie jak drzewo. Może zniszczyć Ci ogrodzenie. Kiedyś Danusia z Liliowo i Kolorowo zwróciła mi na to uwagę bo też miałam milina na ogrodzeniu. Zdjęłam ale faktycznie wplecione były już tak zdrewniałe łodygi, że nie mogłam ich z tej siatki wyjąć.
Dzisiaj po drodze do ogrodów pokazowych niedaleko mnie (zapraszam na krótką relację - link u mnie) widziałam milina uformowanego jak drzewo. Nie bardzo miałam jak się tam zatrzymać, bo od razu pomyślałam żeby zrobić fotkę ale postaram się ją zrobić to Ci pokażę jak to wygląda.

Pozdrawiam jeszcze weekendowo
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kasia_CS 21:09, 28 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Nadrobilam ostatnich z kilkanascie stron, bo mam spore tyly w wiekszosci obserwowanych watkow. No i zaczne od tarasu - baaardzo fajnie Ci wyszlo, zreszta ja lubie takie rzeczy - widac po moim tarasie

Ogniskowa w werbenie swietna - lubie ta fioletowa mase - o wysiewanie sie nie martw - na pewno w przyszlym roku pojawi sie srylion siewek

Limonkowa bardzo fajna, moze faktycznie ten barwinek troche niezbyt sie obecnie w nia wpisuje, ale zobaczysz za rok na spokojnie.

Czy dziewanna to odmiana Rosie? Mialam na nia chetke, ale zapomnialam zapytac w szkolce. Sliczna jest!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
AnnaMS 19:39, 29 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Ale fajnie z tymi firankami, miodzio Werbenki śliczne, moje po zimie nie wzeszły a u Ciebie taki piękny klimat tworzą z drewnem i kamieniem Bardzo ładna rabata z limkami i ten groszek mega ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Jola_M 20:14, 29 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Zuzka25 napisał(a)
Wow, pięknie taras wygląda


dzięki w słońcu fajny, w deszczu trochę mniej ale przyjemnie się siedzi
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 20:15, 29 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Kim napisał(a)

Taras miodzio mała zmiana a efekt łał


Dziękuję Bożenko, małymi kroczkami... jak tu nie mogę... to ruszam kolejne tematy i tym sposobem mamy Never ending story? chyba tak to leciało...
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 20:19, 29 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
anna_g napisał(a)
Noooo, powiem Ci "niu romantic by Jola_M" jest naprawdę extra fajny. Bardzo mi się podoba.
A mąż zauważył?

Tak sobie myślę jeszcze (z innej beczki) o Twoim milinie - czy Ty go masz puszczony na ogrodzenie? dobrze kojarzę? Ja bym sie zastanowiła nad tym - milin to ogromne pnącze który wytwarza normalny pień prawie jak drzewo. Może zniszczyć Ci ogrodzenie. Kiedyś Danusia z Liliowo i Kolorowo zwróciła mi na to uwagę bo też miałam milina na ogrodzeniu. Zdjęłam ale faktycznie wplecione były już tak zdrewniałe łodygi, że nie mogłam ich z tej siatki wyjąć.
Dzisiaj po drodze do ogrodów pokazowych niedaleko mnie (zapraszam na krótką relację - link u mnie) widziałam milina uformowanego jak drzewo. Nie bardzo miałam jak się tam zatrzymać, bo od razu pomyślałam żeby zrobić fotkę ale postaram się ją zrobić to Ci pokażę jak to wygląda.

Pozdrawiam jeszcze weekendowo


Aniu, mąż zauważył jak mu pokazałam palcem hahahaha, czyli standardowo ale podsumował, "no nawet fajnie" co znając go mogę uznać za komplement

Milina mam na ogrodzeniu i to nie jednego na razie pilnuję i tnę i jakoś trzymam w ryzach zobaczymy jak będzie w następnych latach. Jeśli będą nie do opanowania no to rzeczywiście trzeba będzie coś z nimi zrobić. Relację z ogrodu oglądałam - świetny górski niebieski ogród no i czekam na zdjęcie tego formowanego milina - jestem bardzo ciekawa
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 20:23, 29 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Kasia_CS napisał(a)
Nadrobilam ostatnich z kilkanascie stron, bo mam spore tyly w wiekszosci obserwowanych watkow. No i zaczne od tarasu - baaardzo fajnie Ci wyszlo, zreszta ja lubie takie rzeczy - widac po moim tarasie

Ogniskowa w werbenie swietna - lubie ta fioletowa mase - o wysiewanie sie nie martw - na pewno w przyszlym roku pojawi sie srylion siewek

Limonkowa bardzo fajna, moze faktycznie ten barwinek troche niezbyt sie obecnie w nia wpisuje, ale zobaczysz za rok na spokojnie.

Czy dziewanna to odmiana Rosie? Mialam na nia chetke, ale zapomnialam zapytac w szkolce. Sliczna jest!


Dzięki Kasia, Twój taras był inspiracją co prawda nie mam tak fachowego mocowania firanek jak Ty, ale na razie ujdzie

na srylion (hahaha się uśmiałam, bo ja też w podobnym "stylu" przerabiam wiele słów) siewek bardzo liczę, nie będą mi przeszkadzać
dziewanna, bij zabij, a nie wiem jaka to. Jak będę "przy okazji" w szkółce to dopytam
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies