Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 08:49, 03 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Chodzi tylko o włączenie się do sieci. Nitka gazowa idzie po ich stronie drogi, wodociąg po mojej. Ona jest włączona do wodociągów na mojej działce, ja będę włączona do gazociągu po jej. Przewiert pod asfaltem i tyle. Papier jest informacyjny plus zgoda dla spółki gazowej na wejście na jej teren i tyle. Pytałam co by było gdyby się nie zgodziła. Byłaby to rozbudowa sieci a nie przyłącze bo musieliby mnie podłączyć z kolejnej działki...

Idzie. Nie tak szybko jak by mogło, ale jednak są ludzie którzy chcą pracować i da się ich znaleźć. Buziaki Sonka!
____________________
Mój nowy ogródek
andziurex 10:00, 03 lis 2019


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
"Co nagle to po diable"
____________________
Ania
popcorn 10:24, 03 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania nic tu nie jest nagle niestety hehe chciałabym żeby działo się szybciej, no ale... I za chwilę przerwa technologiczna żeby to wszystko schło... Byłoby super gdyby nie było mrozu jeszcze trochę...
____________________
Mój nowy ogródek
Katte 10:36, 03 lis 2019


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Hej , hej , ostatnio też cierpię na brak czasu ... ale jak mogę to nadrabiam.

Co do paneli , to podpowiadam ,że przez net można 10% urwać za wpis do newslettera.
Na miejscu pan nam zaoferował 3 % ekstra , a tam bez łaski 10% i odebrałam osobiście

I zawsze to wrażenie cieplejszej podłogi.
Mam płytki w kuchni imitujące beton ale salon już jak drewno,
Całość byłaby zbyt „surowa” ale to moje odczucie.



____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
popcorn 14:48, 03 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasia dziękuję. Będzie bardzo podobnie. Płytki imitujące beton i panele imitujące drewno. Szkoda że imitacje, no ale...

Szkoda że dziś nie działają sklepy. Jutro jadę po paczkę paneli do Castoramy i parę płytek. Położę na środku sypialni i będę się gapić buahaha




W zbliżeniu wyglądają dobrze, ale trudno mi sobie wyobrazić całą podłogę pokrytą nimi...
____________________
Mój nowy ogródek
Katte 16:00, 03 lis 2019


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Zawsze można oddać Po wykończeniu nieużyte nadwyżki oddałam , a z lampami to latałam jak kot z pęcherzem w ta i spowrotem.


Hehehhe kupowałam przymierzałam oddawałam
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
popcorn 16:05, 03 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Buahaha no tak. Płytki mogę zamówić w necie, panele też, ale wolę je zobaczyć na żywo. Jeśli jest taka możliwość to czemu nie
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 17:53, 03 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ktoś wie jak się zwie ta lampa może? Na żywo gdzieś można pomacać taki plafon? Miałam go poprzednio nie pamiętam producenta buu


____________________
Mój nowy ogródek
Dorii 18:05, 03 lis 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Znalazłam ale nie plafon a lampę wiszącą
LAMPA WISZĄCA COLOURS MOODY
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
UlaB 18:18, 03 lis 2019

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Jeszcze seria Eglo Optica tak wygląda ale moze byc nieco droższa niz z LM
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies