Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Martka 13:25, 04 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Pierwszy ogrodowy bukiet 2022

Rojodziejowa 19:47, 04 cze 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8689
Świetny!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
antracyt 21:55, 04 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Bukiet wyszedł super, no i ta żółta kropeczka jako smaczek

ps. tarczniki zapozowały do zdjęcia
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 22:21, 04 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Czosnki chyba lubią półcień i wilgoć. Na słonecznych stanowiskach kwitły bardzo krótko. Na tych teoretycznie gorszych kwitną już trzeci tydzień.
Niezły ten busz! Taki zwiewny.
Mnie kuszą czosnki bułgarskie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 22:27, 04 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Piękna kompozycja w wazonie

Busz super, mam podobny, gdzie trawa nieskoszona
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 22:27, 04 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10072
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Czosnki chyba lubią półcień i wilgoć. Na słonecznych stanowiskach kwitły bardzo krótko. Na tych teoretycznie gorszych kwitną już trzeci tydzień.
Niezły ten busz! Taki zwiewny.
Mnie kuszą czosnki bułgarskie.

Haniu, ja mam czosnki bułgarskie (liczba mnoga, choć w tym roku zakwitł tylko jeden), ale traktuję je jako porażkę zakupową. W ogóle nie prezentują sie na rabacie, żeby zobaczyć kwiat trzeba by sie położyć na ziemi i spojrzeć w górę . Nie są dekoracyjne, nie widać ich koloru.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 22:29, 04 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10072
Martka, piękny bukiet, jednak czy nie było Ci szkoda zrywać pierwszej różyczki? .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Magara 23:40, 04 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6810
Bukiet podziwiam
U mnie w wazonie ląduje tylko to co kot wybrał
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Alija 07:58, 05 cze 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Martka napisał(a)
Dziś dzień z gatunku "kiedy ja to wszystko ogarnę". Niespieszności pragnę... Weekend znów nie dla ogrodu, czekam na urlop, tylko on może mnie uratować.

Na pocieszenie kilka fotek cykniętych o poranku.


Życzę ciepłego weekendu i deszczu tam, gdzie go potrzeba...


Marto, czekam wakacji, żeby próbować "wszystko ogarąć". Uwielbiam pracę w ogrodzie, ale właśnie bez pośpiechu, a wciąż brakuje mi czasu. Weekendy jakoś też mi wypadają w różny sposób zajęte i tak niewykonane prace się kumulują. Ale trudno, trzeba się cieszyć tym, że rośnie, że kwitnie, że popadało......

Fotki o poranku bardzo ładne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Anda 09:37, 05 cze 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Piękny bukiet i piękne widoki
Na róży to nie bruzdownica, bo nie ma tam korytarza. Ona wyżera w gałązce tunel bardzo wyraźnie widoczny w przekroju. To taka mała jasna glizda.
U mnie bardzo długo kwitną czosnki Globemaster. Kwitną o wiele dłużej od Purple Sensation, które w tym roku po dwóch tygodniach już zrobiły się zielone. Globemaster kwitnie od miesiąca.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies