Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Agatorek 08:13, 03 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Martuś, u mnie też ostatnio padało dość sporo. Na szczęście fosa wytrzymała . To był jeden z lepszych pomysłów (można tam było też puścić rury odwadniające, ale wtedy nie miałabym pretekstu, żeby zrobić tam rabaty ).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Mgduska 08:50, 03 kwi 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Martko - na etapie tworzenia rabaty, czyli teraz - zrób sobie przez nią przejście na skróty. Człowiek jest leniwe zwierzę i zawsze szuka najkrótszej drogi, założę, się, że w końcu znudzi Ci się omijanie całej rabaty. To mogą być dwa kamienie pasujące pod stopę, dwie cegły zagłębione w ziemi, cokolwiek, gdzieś w pobliżu cisków. Rabatka skądinąd bardzo piękna
Przypomniałaś mi moje ulubione powiedzenie Mrożka - jeśli nie ma innego wyjścia, trzeba wyjść wejściem
____________________
Sałatka pokrzywowa
Agatorek 09:02, 03 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Mgduska ma rację z tym przejściem. Ja w tym roku będę robić przejście przez rabatę z bonicą
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
edi75 09:22, 03 kwi 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 1982
Judith napisał(a)
No i brawo!
Jako ogrodniczki przyczyniamy się do upiększania świata. Robimy to, bo sprawia nam przyjemnosc. Nie róbmy zatem z tego wyścigu. Każdy niech pracuje we własnym tempie. To nie pole uprawne - gdy czegoś nie zrobimy, nie będzie to skutkować brakiem środków do życia .

Nowa rabatka w fajnym miejscu .
Rzodkieweczki wyglądają smakowicie.



Zgadzam się 100%
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
sarenka 09:25, 03 kwi 2023


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Popieram Twoje podejście. Jestem w plecy z pracami ogrodniczymi, ale wczoraj trochę popielilam jak deszcz siąpił, jutro może też coś porobie
____________________
Magda W samym sloncu
antracyt 18:03, 03 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
Mgduska napisał(a)
Martko - na etapie tworzenia rabaty, czyli teraz - zrób sobie przez nią przejście na skróty. Człowiek jest leniwe zwierzę i zawsze szuka najkrótszej drogi, założę, się, że w końcu znudzi Ci się omijanie całej rabaty. To mogą być dwa kamienie pasujące pod stopę, dwie cegły zagłębione w ziemi, cokolwiek, gdzieś w pobliżu cisków. Rabatka skądinąd bardzo piękna
Przypomniałaś mi moje ulubione powiedzenie Mrożka - jeśli nie ma innego wyjścia, trzeba wyjść wejściem

Podpisuję się pod tym obiema łapkami - ja, leniwiec ogrodowy

ps. bratki w końcu nabyte
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Makao 20:11, 03 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3930
U mnie nie ma jeszcze kulek u rzodkiewek. Nawet nie wszystkie wyrosły.
Chyba kupię nowe nasiona i jeszcze raz posieję
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Brzozowadzie... 11:50, 04 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Witaj Martko, melduję, że jestem W MIARĘ na bieżąco. Podziwam Twoje metamorfozy, bratki i rzodkiewki Twoja szklarenka jest źródłem zawiści, pozytywnej oczywiście
Ja ogarnianie ogrodu mam za sobą ale mi łatwiej czasowo, jak mam chwilkę w ciągu dnia i nie pada, hehe, to grzebię sobie w ziemi, to coś tam wypielę, coś przesadzę.
Oddaję głos za przejściem przez rabatę. Po co sobie utrudniać życie i tak skomplikowane Ściskam serdecznie!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
tulucy 19:31, 04 kwi 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Mądra kobieta jesteś I dobrze, że się tym dzielisz❤
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Judith 19:39, 04 kwi 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Martka, jak wyglada sytuacja z Twoimi EE z Biedry? Tymi, co w zeszłym roku w pierwszej fazie kwitły na kremowożółto, a nie na biało? Będą kwitły? Bo moich mniej niż połowa ma pąki…
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies