Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Gosialuk 14:43, 28 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5269
Dorotka obcina liście orlikom po kwitnieniu, ale teraz mam zanik pamięci i tytułu wątku ci nie podam.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agatorek 18:27, 28 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Magara napisał(a)


Aga - no jeszcze tak szalona nie jestem, żeby orlika na wycieczkę brać Nabył się po drodze, na osłodę, w ramach przerwy na rozprostowanie kości, to teraz będzie zwiedzać Na wycieczkę zabrałam za to ekspres do kawy - punktem docelowym miał być serwis, ale po dotarciu na miejsce okazało się, że ekspres lubi wycieczki i nic mu już nie dolega Zalecenia serwisu - raz na jakiś czas zabrać ekspres na wycieczkę po kaszubskich wertepach I tu nic a nic nie żartuję



Miałam podobną akcję z czajnikiem. Nówka sztuka, dosłownie kilka dni po zakupie coś zaczął wariować. No to telefon do sprzedawcy, kurier po niego przyjechał i za kilka dni mam telefon z serwisu, „ale o co chodzi, przecież działa”? . Dostałam podobne zalecenie, gdyby sytuacja się powtórzyła, a mianowicie, wsadzić czajnik w pudełko i poprzerzucać w samochodzie (jak to robią kurierzy ).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 23:00, 29 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
Gosia - dzięki Też mi tak coś po głowie chodzi, że można obcinać. W sprawie łubinów mam takie samo skojarzenie. Ale żadnego pewna nie jestem

Aga - no widzisz, nie trzeba sprzętów szanować, a raczej nimi wstrząsnąć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 23:07, 29 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
Generalnie melduję, że wróciłam do swojej głuszy co mnie bardzo cieszy Nie obudzi mnie jutro rajd motocyklowy, śmieciarka, remont u sąsiada ani pisk hamulców

Padło chyba potężnie Wiało chyba równie potężnie, bo znowu masa gałązek wszędzie...
Fasola i ogórki siane 21maja albo nie wzeszły albo zostały zeżarte - sama nie wiem
Sałaty w skrzyniach nadal mam - albo ślimaki się poddały albo nażarły fasolą i ogórkami, a na sałaty już nie miały siły
Tulipany piwoniowe nadal kwitną
Innych obserwacji nie zdołałam poczynić, jutro też w końcu dzień, deszczowy, ale planów mam wiele w przerwach pomiędzy wykonywaniem innych zadań
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Alija 16:02, 30 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8795
Ekspres do kawy na wycieczce, jako sposób naprawy, super.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Dragonka 18:56, 30 maj 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Ostatnio 'chodzą' za mną orliki- gdzie nie zajrzę, widzę je od razu wśród wielu innych, to jakiś znak chyba, że je polubię Piękne masz, kupne czy sama wyhodowałaś takie fajne?
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Napia 20:13, 30 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Lubię do Ciebie zaglądać Szerokie kadry, orliki, tulipany i pozytywne nastawienie - to jest to Historia z wędrówką ekspresu do serwisu całkiem mnie rozbawiła
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Magara 01:18, 31 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
Alicja - ekspres chyba nie lubi życia na wsi, bo znowu ma objawy chorobowe

Basia - orliki fajne są Mam ich sporo bo się sieją jak głupie Nie wywalałam, bo do tej pory nie miałam takiej potrzeby. Mam głównie sprezentowane plus chyba dwa w niebieskościach kupione. One podobno między sobą się same kotłują i wymieniają kolorami Muszę doczytać czy można je całkiem ściąć (razem z liśćmi) po kwitnieniu - to jednak spore rośliny a same liście nie są dekoracyjne zbytnio. Fajnie gdyby dało się po nich zrobić miejsce pod następne kwitnące.

Aga-Napia - bardzo mnie cieszy Twoja opinia Zaglądaj
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Brzozowadzie... 11:07, 01 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Nie wiem, czy dam radę zapakować piekarnik i gdzieś go powozić po wertepach, ale skoro to pomaga i nic nie kosztuje, to może się pokuszę - bo coś zaczął mi szwankować
Ale Ty masz fajnie i dziko! Wybacz, że nie pamiętam - czy Ty mieszkasz na moich ukochanych Kaszubach? Bo takie krajobrazy to chyba tylko tam...
Ubawiłam się tymi kokoryczkami - sama mam coś takiego małego i dużego, czas chyba usystematyzować wiedzę, co posiadam Zanika mi podobnie jak Wiklasi - przy czyjejś wydajnej pomocy
No i gdzie ten floksik?
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 21:07, 01 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22082
Fasolka kiełkuje ok. dwóch tygodni, a ogórki potrzebują całodobowej temperatury powyżej 10 stopni. Końcówka maja była zimna. Daj im jeszcze trochę czasu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies