Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Gruszka_na_w... 07:37, 21 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Dziękuję za wyróżnienie dedykacją.
Piękne masz te bodziszki. Ładna plamę koloru dają. A naparstnice są wprost stworzone do Twojego ogrodu. Wyglądąją niezwykle naturalnie. Nic dziwnego, że cały team jest zachwycony.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
antracyt 08:21, 21 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Magara napisał(a)
Wczoraj ponad 30 stopni w cieniu, dziś 14 wszędzie. Ciut zimno Ale pada od rana, nieprzerwanie, a to akurat wielki plus

Zaglądam do Was, wszędzie pięknie, bujnie i kwitnąco
Ja chyba mam za małe rabaty, żeby ciągle coś kwitło

Stan na wczoraj - głównie bodziszkowo. Choć kwitną u mnie jeszcze orliki, ostatnie brunery a nawet miejscami niezapominajki

Na zdjęciach bodziszkowych to chyba wspaniały. Na każdym zdjęciu inny kolor i na każdym przekłamany Rozanne pokazuje pierwsze kwiatki ale się na fotki nie załapał. Przyjdzie na niego czas, oj przyjdzie




Moim zdaniem masz całkiem sporo koloru. Naparstnice piękne i bodziszki też. Ja wczoraj część wycięłam i mam wielkie dziury w różance. Kombinuję czym je uzupełnić.
Posadziłaś dalie razem z lawendą? One mają zupełnie różne/skrajne wymagania. Chociaż podobno(u mnie się to nie sprawdza), ślimaki nie lubią lawendy i dalii nie ruszą.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 08:26, 21 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Bardzo ładny ten bodziszek. Jaki to?
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Kokesz 08:38, 21 cze 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Mam takie same odczucia jak Zuza
Pięknie i soczyście zielono
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kordina 08:54, 21 cze 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Gratuluję pierwszego pączka i pierwszej piwonii Pstrusie uwielbiam
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
tulucy 10:16, 21 cze 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Pięknie masz, soczyście tak. Dołączam do teamu zachwyconych
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 10:23, 21 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Magara napisał(a)






Aaaaa, jak tu pięknie!!!
Ten bodziszek robi tu super robotę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 10:50, 21 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20624
Piękne masz te bodziszki no i te naparstnice boskie,idealnie pasują do klimatu ogrodu

Fajnie masz z tym deszczem ,u mnie lało wczoraj dosłownie 5 min a dziś wiatrzysko jeszcze wysusza,ech... Trzeba będzie podlewać bo na weekend upały
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Joku 11:36, 21 cze 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12191
Cytowany przez dziewczyny widoczek i mnie się bardzo podoba. Czyżby w końcu deszcz dotarł na północ? I u mnie zdrowo w nocy i rano popadało. Dawno takiej ulewy nie było.
Strusie z hodowli uciekły? Czy to raczej żurawie?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Magleska 12:09, 21 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18736
Daga piękne masz te rabaty koloru też sporo ,a najbardziej zazdroszczę naparstnic -u mnie coś nie chcą rosnąć
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies