Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boso przez ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Boso przez ogródek

Agnieszka_Z 10:14, 07 gru 2023


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 487
Mam nadzieję, że czują respekt i to się nie zmieni
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
WojciechX 14:23, 08 gru 2023

Dołączył: 23 lis 2023
Posty: 8
W tym roku również nie posadziłem czosnku. Szklarni na działce nie mam. Posadziłem na jesieni cebulki tulipanów. Tulipany są u mnie standardem.

Obecność kota przynajmniej w jakimś stopniu odstrasza gryzonie. U mnie czasami pojawiają się obce koty. Jednakże częściej pojawiają się w moim ogródku sroki i różne wronowate. Czasami widuję sikorki.

W tym roku miałem dużo pięknych kwiatów cebulowych. Nie tylko tulipany, ale też lilie, żonkile, krokusy, szafirki, irysy.

Zobaczymy, co przyniesie nam przyszły rok.
____________________
Pozdrawiam Wojtek :)
MagdaLenka 14:26, 08 gru 2023


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 913
WojciechX napisał(a)
W tym roku również nie posadziłem czosnku. Szklarni na działce nie mam. Posadziłem na jesieni cebulki tulipanów. Tulipany są u mnie standardem.

Obecność kota przynajmniej w jakimś stopniu odstrasza gryzonie. U mnie czasami pojawiają się obce koty. Jednakże częściej pojawiają się w moim ogródku sroki i różne wronowate. Czasami widuję sikorki.

W tym roku miałem dużo pięknych kwiatów cebulowych. Nie tylko tulipany, ale też lilie, żonkile, krokusy, szafirki, irysy.

Zobaczymy, co przyniesie nam przyszły rok.


Wojciech, to może założyłbyś własny wątek...?
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Agnieszka_Z 07:26, 11 gru 2023


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 487
Wojciech chętnie bym poczytała jak działasz w swoim ogródku
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
Agnieszka_Z 21:02, 25 gru 2023


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 487
Trafiłam w okno pogodowe 23 grudnia i posadziłam czosnek Harnaś oraz cebulę Senshyu Yellow. Gorczyca ładnie ścięta przez mróz, żyto miejscami wykiełkowało, chyba za późno zostało posiane, ale trudno.
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
Patrycja_KG_Lu 22:21, 25 gru 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2889
Gdzie kupowałaś Harnasia?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Agnieszka_Z 19:34, 27 gru 2023


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 487
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Gdzie kupowałaś Harnasia?

Świat Kwiatów
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
Agnieszka_Z 07:18, 31 gru 2023


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 487
Wczoraj wreszcie zrobiłam zdjęcie gleby pod agrowłókniną, leżała przez jakieś 4 miesiące.


Zdjęłam ją i położyłam kartony, zobaczymy efekt za 3-4 miesiące.

Udało mi się posadzić cały czosnek Harnaś i cebulę ozimą Senshyu Yellow. Odmiana, którą posadziłam w listopadzie tuż przed śniegiem wykiełkowała. Mam nadzieję, że nie przemarźnie.
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
Darecka 08:19, 31 gru 2023


Dołączył: 05 lis 2023
Posty: 1112
Wszystkie, nawet najdrobniejsze prace ogrodowe teraz cieszą w dwójnasób, super że się udało wstrzelić w okno pogodowe. Gleba pod agro wygląda obiecująco, coś czuję, że na wiosnę ruszysz jak torpeda
____________________
Zielony Chram
MagdaLenka 09:49, 31 gru 2023


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 913
Agnieszka_Z napisał(a)
Wczoraj wreszcie zrobiłam zdjęcie gleby pod agrowłókniną, leżała przez jakieś 4 miesiące.


Zdjęłam ją i położyłam kartony, zobaczymy efekt za 3-4 miesiące.

Udało mi się posadzić cały czosnek Harnaś i cebulę ozimą Senshyu Yellow. Odmiana, którą posadziłam w listopadzie tuż przed śniegiem wykiełkowała. Mam nadzieję, że nie przemarźnie.

Dobrze to wygląda. Mam nadzieję, że u mnie też sprawdzi się duszenie chwastów folią...
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies