Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie wyczarować mi ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie wyczarować mi ogród

Agawita 21:46, 22 gru 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Dawno nie zaglądałam a tu takie smakowitości mniam pozdrowienia zostawiam i dużo zdrówka życzę
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
AgnieszkaBK 21:50, 22 gru 2013


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Viola napisał(a)
Marto, Zielona Marto i Agnieszko, dziękuję Wam za odwiedziny i życzenia. Zapewne pomogły, lepiej się czuję. Rehabilituję się jeszcze, masaż działa cuda. Przygotowania świąteczne w toku. Pierniki chyba nie doczekają Świąt choć upiekłam 4 blaszki. Część już udekorowana, następne będą całe czekoladowe. Częstuję Was wirtualnie i myślę ciepło Pozdrawiam




Smakowite pierniczki i tak ładnie pokazane na zdjęciach Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Tusiala 09:35, 24 gru 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Wesołego, radosnego świętowania Ci życzę. By zdrówko i apetyt dopisały
Magdalenka 09:49, 24 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Agnieszko, wspaniałych Świąt Ci życzę. Radości i zdrowia dla całej rodziny.
____________________
Magda Na Francuskiej
Viola 20:22, 26 gru 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Agnieszko, Marto i Magdo, dziękuję za ciepłe słowa. Wam również przesyłam z głębi serca moc Świątecznych życzeń. U mnie rodzinnie w dalszym ciągu, rodzinka wstała od stołu i przeniosła się na kanapy i fotele , a ja wpadłam tu na chwilę, żeby przesłać Wam pozytywne "myślaki"
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
bleebla 10:18, 07 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
halo halo jest tak kto? pora wrócić do planowania

Pozdrawiam
____________________
Aga - Mała eLeczka
Marcin89 20:31, 18 sty 2014


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2545
Violu gdzie jesteś? Czyż byś szukała inspiracji w terenie? .
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
dajana 21:24, 20 sty 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Gdzie jesteś Violu? przyszłam się przywitać a tu cisza..Nic to,poczekam na twój powrót. Gdybyś zajrzała pozdrowienia miłe zostawiam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Tusiala 11:31, 21 sty 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Cisza.
Violu? Tylko nie mów, że ćwiczenia tak Cię wykończyły, że nie masz siły poklikać
Viola 16:46, 03 mar 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Witam wszystkich serdecznie po dłuższej przerwie. Trochę pochorowałam, straciłam zapał i energię. Teraz powoli wybudzam się ze snu zimowego. Mam nadzieję, że wiosna tuż, tuż...
Zaczęłam rozglądac się po szkółkach i sklepach ogrodniczych... no i efektem był zakup trzech Hakuro Nishiki, o których marzyłam przez cała zimę. Nie wspomnę już o tym, że wszystkie "pijusy" będą mile widziane w moim ogródku, który jest dość mokry w niektórych miejscach. I właśnie zamierzam posadzić 3 wierzby przy granicy z polem sąsiada, na którym często stoi woda - mam nadzieję, że dobrze będą tam się czuły. Chciałabym również zrobić im tło z cisów. Nie wiem tylko czy wierzby i cisy są " kompatybilne". Cisy chcę posadzić jeden metr od granicy. Wierzby przed cisami kolejny metr, w odległości 2 metrów od siebie.
Proszę o podpowiedź.
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies