Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Kawa 11:01, 30 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania no kurde jeszcze ty mi mów o opuchlakach w łubinie....
mus sprawdzić..
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Gosiek33 16:06, 30 sie 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jedne moje też raptem przepadły, muszę je chyba wykopać, przebrać korzenie i posadzić w innym miejscu.

Nowe nasadzenia? Pięknie okazy pokazujesz, kalina z cudnymi owockami.. do czasu Moje hosty coś wcina, opuchlaki?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 16:43, 30 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kawa napisał(a)
Ania no kurde jeszcze ty mi mów o opuchlakach w łubinie....
mus sprawdzić..
Kamilo ja tylko uprzedzam...

Gosiek33 napisał(a)
Nowe nasadzenia? Pięknie okazy pokazujesz, kalina z cudnymi owockami.. do czasu Moje hosty coś wcina, opuchlaki?
Gosiu nowe nasadzenia to dary od Izy (UrsaMaior). No i Toszka miała swój udział w akcji...
Hosty to prędzej ślimaki, no a od korzenia to nornice lubią. Przynajmniej u mnie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mala_Mi 17:55, 30 sie 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
No cóż do listy co jedzą opuchlaki dopisuję łubiny.. .. tak samo siedzą france na kwiatach rozchodników.. z łubinów mogę zrezygnować... raz miałam i raz w tym roku, ale rozchodników mi szkoda.. to przegrana walka.. W dodatku rozchodniki po opryskaniu chemią gubią liście.. wiec pryskane czy nie..i tak je trafia

U mnie opuchlaki mniamają niektóre odmian host.. ale nie wszystkie

Piękna kalina A nierealnie ładna

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anka_ 20:43, 30 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Aniu wiem że jak mało kto rozumiesz moje opuchlakowe rozterki. Ciekawe czego one nie żrą....
Tak wyglądają niektóre moje...



Kalina cudowna, ładniejsza jeszcze w realu.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 20:46, 30 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kwaśna...



Nad stawem...



W stawie...



W sadku...

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 20:48, 30 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Brzoza czarna



Ożanka od Pszczółki. Niezmiennie zachwyca...



Wiąz Jacqueline Hillier

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
TUTEK 07:38, 31 sie 2017

Dołączył: 22 cze 2016
Posty: 76
ania w tym opracowaniu ministerialnym pisza że opuchlaki bardzo nie lubia gorczycy
może w tych miejscach w których jeszcze nic nie rośnie posiać ją na wiosnę na 3 mies. nie zabije a może wystraszy? no i te nicienie co zjadają je ale jak spojrzalem na cenę to zabolało w wekend przesiałem kompost trzy znalazłem tylko nie wiem czy to one czy może takie inne dobre chyba kruszwica nie odróżniam ale ogrodnicy to twardy ludek nie do pokonania!"szukajmy plusów w minusach" czyje to?
pozdrawiam
Gosiek33 07:39, 31 sie 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Uwielbiam takie zbliżenia


Masz sadźca?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasia_CS 08:04, 31 sie 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Jak temat opuchlaków, bo i u mnie się pojawily skubance nie wiadomo skąd... Toszka kiedyś pisala co może działać.. to był decis czy dursban?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies