Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Mala_Mi 17:32, 30 kwi 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
W połowie marca masz wszytko w szklarni wysadzone.. ha, ha, ha... połowa maja mnie zaskoczy a nawet nie przekopałam ani jesienią ani teraz.. ot dupa nie ogrodnik
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Alicja169 13:18, 05 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Niesamowite świeczki na iglaczku co to?
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
gobasia 13:53, 05 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Bociany do mnie wróciły!!! ...mam nadzieję ,ze to nie Twoje
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Zana 16:24, 05 maj 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jeeejuuuu masz prywatnego bociana w ogrodzie No czad! Dziękuję za Twoje piękne migawki roślinne, bardzo je lubię.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anka_ 20:36, 05 maj 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Co za fantastyczne szyszki


Koreanka nie zawodzi.



Kasia_CS napisał(a)
Wiesz co.. jak było wyjątkowe zatrzęsienie bocianów u moich rodziców wokół działki to zawwsze wtedy jakoś w ciążę zachodzę

Ha, ha, ha... u mnie na szczęście jeden buszował.



Mala_Mi napisał(a)
Potem pobuszuje.. wiadomosć dla Ciebie u mnie

Aneczko czytałam, buziaki.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 21:26, 05 maj 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mala_Mi napisał(a)
W połowie marca masz wszytko w szklarni wysadzone.. ha, ha, ha... połowa maja mnie zaskoczy a nawet nie przekopałam ani jesienią ani teraz.. ot dupa nie ogrodnik

Aniu zawsze sadziłam w połowie marca... do zeszłego roku... Jak mi mróz w połowie maja mróz skosił wszystko to odechciało mi się... Teraz siane w donicach czekają na parapetach... a w tunelu nie skopane... Tak więc ze mnie też dupa nie ogrodnik...



Alicja169 napisał(a)
Niesamowite świeczki na iglaczku co to?

Alicjo to szyszki jodły koreańskiej.



gobasia napisał(a)
Bociany do mnie wróciły!!! ...mam nadzieję ,ze to nie Twoje

A wiesz Basiu, że dzisiaj go nie było... Wcześniej nie weim bo tydzień nie było mnie w domu... Jak moje to odbiorę...



Zana napisał(a)
Jeeejuuuu masz prywatnego bociana w ogrodzie No czad! Dziękuję za Twoje piękne migawki roślinne, bardzo je lubię.

No dzisiaj Aniu go nie było. Mam nadzieje, że pod moją nieobecność nie przeprowadził się do Basi.



____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 08:38, 06 maj 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Cypryśnik ... dopiero startuje, ale dzięki wycieczce do Bolestraszyc i objaśnieniom Mariusza wiem już, że to napewno on... Puszczają 3 z 4, chyba muszę reklamować jednego.



Metasekwoja,



Piwonie od Mariusza





____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Toszka 09:15, 06 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ja mam zawsze niedosyt zdjęć. No, nie lubię takiego dawkowania. I tyle
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Kasya 21:03, 06 maj 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42179
Moja juz zakwitła
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anka_ 21:06, 06 maj 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Toszka napisał(a)
Ja mam zawsze niedosyt zdjęć. No, nie lubię takiego dawkowania. I tyle
Jak ja Iwonko nie mam co cykać.

Rodek od Bożenki.






Kasya napisał(a)
Moja juz zakwitła
Kasiu widziałam już, piękna. Moja ćwiczy moją cierpliwość.



____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies