Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Mala_Mi 01:06, 13 maj 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
poczytam o różach jak się prześpię

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anka_ 01:16, 13 maj 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
To na pokuszenie

Mój ukochany Lupo


Chartman


Roxy


Zimowa odsłona


Jeszcze 'chodzi za mną' Sonnenroschen, bo nie była dostępna jak zamawiałam te.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 08:19, 13 maj 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Piękne
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 09:02, 13 maj 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Jaka piękna piwonia! Bociek suer gość. Dbać o niego trzeba. Smakowite kąski podsuwać. U mnie hortensja pnąca 3 lata ma i zbyt wiele na razie nie pokazała. Czekam cierpliwie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 10:41, 13 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anka_ napisał(a)


Percy Wiseman wymęczony po nawałnicy, ale nadal cudny






Oooo, do zanotowania! Przepiękna odmiana!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Mala_Mi 13:19, 13 maj 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sonnenroschen - za szeroka i za kolczasta, pędy w sezonie na 3 metru puszcza.. tam mam mało miejsca. Dlatego musi być zwarte a nie rozczochrane Stary mnie na kolejne kolczaki co na niego się rzucają przy koszeniu ..rozszarpie mnie ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Makusia 09:35, 14 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kurcze- jak boćka w przydrożnym gnieździe zobaczę 20 m nad sobą i sam łebek tylko i dziób, to palcami pokazuję i radość mam wprost dziecięcą A Ty próg przekroczysz i "voila"
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
13:38, 15 maj 2018
anka_ napisał(a)
Przede mną też dylematy obwódkowe... kostka czy obrzeże...


przekopiowałam i odpowiem

obżeże ma Gosia kokoszka zabetonowane ...i to problem jest jak chcesz poszerzyć rabaty ....i jeszcze jest jeden kłopocik ono zawsze jest wyzej od trawnika i robia sie wąsy które trzeba podkaszarka kosic .

widziałam osobiście te obrzeża i jestem zadowolona ze u mnie ta kostka na sucho jest ...oczywiście dzisiaj dałabym koste duzo wiekszych rozmiarów ...bo sie nie znałam i kupiłam za drobną bo przy waskiej trzeba jechac kosiarka po rabacie ..żeby dość dobrze te wasy zebrać ...jechanie kółkiem po kostce prowadzi do sytuacji gdzie te kilka cm trawy przy kostce kosiarka nie zbiera


Mirka 14:20, 15 maj 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Anka wpadnij do mnie na truskawki.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
anka_ 21:51, 15 maj 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Piękne
Gosiu piękne i co najważniejsze zdrowe i nieduże.



inka74 napisał(a)
Jaka piękna piwonia! Bociek suer gość. Dbać o niego trzeba. Smakowite kąski podsuwać. U mnie hortensja pnąca 3 lata ma i zbyt wiele na razie nie pokazała. Czekam cierpliwie

Iwonko piwonia to prezent od Mariusza z Bolestraszyc. Cieszy ogromnie, zarówno kwiat jak i krzaczek sam w sobie jest cudny. Bociek dzisiaj spacerował, fajnie mieć takiego lokatora w ogrodzie. Gdyby nie wszędobylskie druty u mnie pokusiłabym się o zrobienie im gniazda- moze akurat jakiemuś by się spodobało. Hortensja posadzona i tez będę cierpliwie czekać aż ruszy pełną parą. Wiem, że warto.



Kasia_CS napisał(a)
Oooo, do zanotowania! Przepiękna odmiana!

Kasiu Percy Wiseman wart zanotowania, na żywo jeszcze piękniejszy niż na fotkach. U mnie zawitał dzięki Bożence/Bogdzi. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku zdecydowanie powiększę ilość rh w ogrodzie.


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies