Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Makusia 11:45, 29 sie 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Mrokasiu nie nadrobię u Ciebie, ale: widziałam kiedyś wyławiając same obrazki zdjęcia u Ciebie, i pamiętam, ze mnie zachwyciły- bodaj rozplenice na froncie- pyszne!
1000 stron gratuluję
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
jolanka 14:37, 29 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
1000 buziaków na 1000 stron
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
HannaR 19:06, 29 sie 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446


Śliczny ten wieczorny obrazek. Po prostu śliczny.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
kaz742011 22:00, 29 sie 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Ja również gratuluję tysiączka . Wielu ciekawych rzeczy można się było dowiedzieć na tych stronach.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Kasia_CS 06:58, 30 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Gratulacjony!! 1000 stron, nie w kij dmuchał

Ja z tawułkami podobne doświadczenia, ususzone kwiatostany, a teraz liście, a rosną u mnie w półcieniu. Niestety się z nimi rozstanę, to była ich druga szansa-wiosną przesadziłam w przekopane z korą i obornikiem miejsce, nawet starałam się tam regularnie podlewać, bo to pod drzewami. Cieszyłam się jak pokazały się kwiatostany i na tym moja radość się zakończyła
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 12:05, 30 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
Helen napisał(a)
Kasia, gratulacje na tysiączek
Czekam na kolejny


Merci

Makusia napisał(a)
Mrokasiu nie nadrobię u Ciebie, ale: widziałam kiedyś wyławiając same obrazki zdjęcia u Ciebie, i pamiętam, ze mnie zachwyciły- bodaj rozplenice na froncie- pyszne!
1000 stron gratuluję


Czyli widziałaś to co najładniejsze .
Dziękuję!

jolanka napisał(a)
1000 buziaków na 1000 stron


Dziękuję, buziaki i dla Ciebie

HannaR napisał(a)


Śliczny ten wieczorny obrazek. Po prostu śliczny.


Haniu, miło mi bardzo że Ci się spodobał .

kaz742011 napisał(a)
Ja również gratuluję tysiączka . Wielu ciekawych rzeczy można się było dowiedzieć na tych stronach.


Kasia, dzięks . Cieszę się, że coś ciekawego można i u mnie wyczytać .

Kasia_CS napisał(a)
Gratulacjony!! 1000 stron, nie w kij dmuchał

Ja z tawułkami podobne doświadczenia, ususzone kwiatostany, a teraz liście, a rosną u mnie w półcieniu. Niestety się z nimi rozstanę, to była ich druga szansa-wiosną przesadziłam w przekopane z korą i obornikiem miejsce, nawet starałam się tam regularnie podlewać, bo to pod drzewami. Cieszyłam się jak pokazały się kwiatostany i na tym moja radość się zakończyła


Kasiula, czyli tawułki u większości słabo sobie radzą. To trochę pocieszające. szkoda ich, bo ładnie kwitną ale cóż...
Za gratulacjony dziękuję bardzo .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:07, 30 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
Wiecie co, powoli mam już dość tych upałów. nic zrobić w ogrodzie nie można, nawet odpoczywać da się dopiero po 20-tej... Wszystko schnie w tempie kosmicznym. Chwila nieuwagi i hortki mają zwieszone liście, część to w ogóle ma tylko kwiaty bo liście opadły... przykro patrzeć .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
HannaR 12:10, 30 sie 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Jeszcze tylko dwa dni. Na przełomie poniedziałki i wtorku będzie duży deszcz i ochłodzenie o 10 stopni.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
mrokasia 13:05, 30 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
HannaR napisał(a)
Jeszcze tylko dwa dni. Na przełomie poniedziałki i wtorku będzie duży deszcz i ochłodzenie o 10 stopni.


No mam nadzieję, bo strasznie sucho, deszcz się przyda. A i ochłodzenie mile widziane. Mam do przesadzenia parę roślin, no i nowa działka będzie do czyszczenia .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 13:09, 30 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10282
Ja też już czekam na ochłodzenie bo masa doniczek jeszcze do posadzenia a robienie czegokolwiek w tych warunkach jest zarówno męczące jak też nie gwarantuje sukcesu
Szkoda że się nie wybierasz na ZtŻ.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies