Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

TAR 14:49, 06 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7295
Makusia napisał(a)
Rewelacyjnie rozwiązany taras- zabudowany z dwóch stron- gdybym taki miała, to dobudowałabym oranżerię U siebie nad tym myślałam, ale bałam się, że zbuduję sobie szklarnię, jak z trzech stron będzie szkło w sztuczny sposób dostawione do ściany budynku.
Jesteś bardzo fajna


ja mam cos w rodzaju oranzerii, genialne rozwiazanie taras z podcieniem plus 2 przeszklenia. korzystamy nawet zima o ile slonko swieci na pierwszych stronach mojego dziennika wstawilam
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makusia 14:57, 06 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
TAR napisał(a)


ja mam cos w rodzaju oranzerii, genialne rozwiazanie taras z podcieniem plusz 2 przeszklenia. korzystamy nawet zima o ile slonko swieci na pierwszych stronach mojego dziennika wstawilam


Byłam, widziałam. Piękny!!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
TAR 15:27, 06 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7295
Makusia napisał(a)


Byłam, widziałam. Piękny!!


dziekuje. m.in. od tego tarasu zaczela sie akcja z domem nr 2. poprzednio mielismy taras bez zadaszenia i bez podcienia, od pn-wsch. straszny wypizdziel, zimno a nad glowa jeszcze balkon. i kiedys u kolezanki w podcieniu posiedzielismy. normalnie bajka. od tego i od niechcianych schodow zaczelismy niesmialo podchody do budowy nowego domu. co prawda zrobilismy oranzerie zamiast tarasu w starym domu ale to w niczym nie powstrzymalo juz naszych celow za to bardzo pomoglo sprzedac poprzedni dom. inwestycja sie oplacila
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 20:37, 06 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)


ja kupiłam z dzikim wysypiskiem, szkło, metale i nawet stare łózko. po łózku tylko spręzyny zostały U mnie kopara musiała wszystko wykopac. i wymieniłam grunt, stary dół uzupełniłam czarnoziemem, bedzie ze 2 metry glebokosci. Teraz tam leżakownia jest i oczko.

weź mnie nie strasz...
dziś wycięłam do końca kłębowisko lilakowe i wyjęłam z niego stos butelek po piwie, na szczęście nie potłuczonych
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 20:41, 06 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7295
mrokasia napisał(a)

weź mnie nie strasz...


wiesz, moze poza wapnem zadnych niespodzianek nie bedzie. kiedys to ludzie wszystko w ziemi zakopywali.

u nas w poprzednim miejscu musialam miec badania archeo robione, bo na dzialce obok znalezli jakies skorupy i slady paleniska. prawda taka, ze nigdy nie wiesz na co trafisz. ta nasza dzialka w lesie a dzikie wysypisko bylo
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 20:42, 06 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Brzozowadziewczyna napisał(a)

O rzesz, to Ty masz warszawskie ceny. M. pytał o transport, jakieś groszowe koszty. Może też dlatego, że ja mam do kompostowni ze trzy kilometry...


taaaak, mówiłaś u Iwony o tych 5 zł i już wtedy mnie zazdrość zeżarła tylko robiłam dobrą minę do złej gry...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:44, 06 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gosiek33 napisał(a)
Jak czytam o dole z wapnem to też adrenalina mi skacze, i co jeszcze wykopiesz to się okaże. Niestety czasem kupuje się kota w worku



No właśnie, to jest przerażające, co trzeba mieć w głowie żeby sobie na posesji zrobić dół z wapnem...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:47, 06 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Makusia napisał(a)
Rewelacyjnie rozwiązany taras- zabudowany z dwóch stron- gdybym taki miała, to dobudowałabym oranżerię U siebie nad tym myślałam, ale bałam się, że zbuduję sobie szklarnię, jak z trzech stron będzie szkło w sztuczny sposób dostawione do ściany budynku.
Jesteś bardzo fajna


No cóż, taki był w projekcie, ja bym zbudowała większy .


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 20:48, 06 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasia, obejrzyj serial "Ray Donovan", będziesz wiedziała, po co dół z wapnem
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Wendy79 20:48, 06 wrz 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ale się dzieje, zazdroszczę trochę tej adrenaliny i zapału.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies