Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 20:49, 06 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)


ja mam cos w rodzaju oranzerii, genialne rozwiazanie taras z podcieniem plus 2 przeszklenia. korzystamy nawet zima o ile slonko swieci na pierwszych stronach mojego dziennika wstawilam


ja jakoś nigdy nie myślałam o oranżerii... ale siedzenie w słońcu zimą musi być fajne
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:54, 06 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)


wiesz, moze poza wapnem zadnych niespodzianek nie bedzie. kiedys to ludzie wszystko w ziemi zakopywali.

u nas w poprzednim miejscu musialam miec badania archeo robione, bo na dzialce obok znalezli jakies skorupy i slady paleniska. prawda taka, ze nigdy nie wiesz na co trafisz. ta nasza dzialka w lesie a dzikie wysypisko bylo


Tu też właściciel musiał uzyskać zaświadczenie, że archeo nie zamierza prowadzić wykopalisk.
Za to wykopaliska muszę prowadzić ja. Trzymajcie kciuki by oprócz starych fundamentów i tego wapna niczego tam więcej nie było.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:55, 06 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
galgAsia napisał(a)
Kasia, obejrzyj serial "Ray Donovan", będziesz wiedziała, po co dół z wapnem


weź, cały serial mam oglądać???
hmmm, może zostawię ten dół???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:56, 06 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Wendy79 napisał(a)
Ale się dzieje, zazdroszczę trochę tej adrenaliny i zapału.


Dzieje się, dzieje i będzie działo . Dziś po usuwania pociętych i zaklinowanych gałęzi ledwo się ruszam...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 20:57, 06 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)


weź, cały serial mam oglądać???
hmmm, może zostawię ten dół???


Spoczko, tak naprawdę wystarczy 1 odcinek i będziesz wiedziała co i jak
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 20:58, 06 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
mrokasia napisał(a)


ja jakoś nigdy nie myślałam o oranżerii... ale siedzenie w słońcu zimą musi być fajne


to jest super fajne, nawet letnie i wiosenne posiadowki w deszczowe i zimne dni sa przyjemne. Ja tam wtedy biore cieply kocyk, bialaski pod pache i w kimono uderzam.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Wendy79 21:14, 06 wrz 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
mrokasia napisał(a)


Dzieje się, dzieje i będzie działo . Dziś po usuwania pociętych i zaklinowanych gałęzi ledwo się ruszam...


No wyobrażam sobie, bo wczoraj pierwszy raz od baaaardzo dawna posiedziałam cztery godziny w ogrodzie i dzisiaj mam zakwasy na pupie. Tylko wciąż nie mogę dojść do tego dlaczego akurat tam...
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
TAR 21:22, 06 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
Wendy79 napisał(a)


No wyobrażam sobie, bo wczoraj pierwszy raz od baaaardzo dawna posiedziałam cztery godziny w ogrodzie i dzisiaj mam zakwasy na pupie. Tylko wciąż nie mogę dojść do tego dlaczego akurat tam...


no ja tez czasem mam w tym miejscu, w kucki robiłaś? to naciagneły ci sie te partie miesni, ktore sa za słabo rozciagniete. u mnie najczesciej przod nog od pasa do kolan
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magleska 21:33, 06 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18391
Kasiu nadrobiłam ,....może trochę na skróty ,ale strasznie dużo zaległości po urlopie mam

......a tak ,przynajmniej wiem , ze nowa działeczka już Wasza
- super i gratulacje
Poczytałam o planach - tu się nie wypowiadam ,bo nie umiem ale z chęcią podglądam bo może coś podparzę na swoją nową cześć
Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gruszka_na_w... 22:31, 06 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
mrokasia napisał(a)


weź, cały serial mam oglądać???
hmmm, może zostawię ten dół???


Nie będziesz żałować! Świetna obsada i fabuła.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies