Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 10:22, 08 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
galgAsia napisał(a)
Kasia, a Ty żyjesz po tych wczorajszych działaniach? Wszystko działa?


Żyję . Jestem tylko podrapana, pogryziona i czuję różne mięśnie. Ale odkrylam, że lubię ciąć piłą elektryczną .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
UrsaMaior 10:34, 08 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8190
Fota jest???
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 10:50, 08 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
UrsaMaior napisał(a)
Fota jest???


Na stronie 1033 - zobacz, wstawiłam stan wyjściowy i obecny .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 17:43, 08 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)


Na stronie 1033 - zobacz, wstawiłam stan wyjściowy i obecny .


Może o fotę bz piłą chodziło

A ja w końcu na czysto z Twoim wątkiem, bo pędzi jak wściekły

Fajnie, że wszystko ruszyło, dzieje się jednym słowem! Wierzę, że musisz czuć mega wyzwanie przed sobą i jestem przekonana, że wszystko pójdzie jak trzeba trzymam kciuki za brak dziwnych wykopalisk. Plany z meandrującymi ścieżkami bardzo mi się podobają-z basenem otulanym przez rośliny
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 20:42, 08 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Ciekawe czy mokre gałęzie uda mu się pociąć... Rozumiem że taki spalinowy rębak? Będziesz z nich potem robiła ściółkę na rabaty? Jak się przekompostują do wiosny to powinny być nieszkodliwe.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 20:45, 08 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Kasia_CS napisał(a)


Może o fotę bz piłą chodziło



Myślisz?


Kasia_CS napisał(a)


Fajnie, że wszystko ruszyło, dzieje się jednym słowem! Wierzę, że musisz czuć mega wyzwanie przed sobą i jestem przekonana, że wszystko pójdzie jak trzeba trzymam kciuki za brak dziwnych wykopalisk. Plany z meandrującymi ścieżkami bardzo mi się podobają-z basenem otulanym przez rośliny


Kasiula, dzięki bardzo za te słowa wiary we mnie . Ja odczuwam bardzo sprzeczne emocje, są momenty że patrzę na swoje bazgroły, liczę te kratki i przeraża mnie metraż rabat...kiedy ja to obsadzę??? W takich chwilach mam ochotę obsiać wszystko trawą, postawić na środku ten basen a od tarasu osłonic go drewnianymi panelami .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
UrsaMaior 20:47, 08 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8190
mrokasia napisał(a)


Na stronie 1033 - zobacz, wstawiłam stan wyjściowy i obecny .


Etam stan, co mnie stan, Ciebie z piłą chciałam!
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 20:47, 08 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8190
Kasia_CS napisał(a)


Może o fotę bz piłą chodziło



No właśnie. Mrokaśka, nie zdanżasz!;D
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 20:57, 08 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
inka74 napisał(a)
Ciekawe czy mokre gałęzie uda mu się pociąć... Rozumiem że taki spalinowy rębak? Będziesz z nich potem robiła ściółkę na rabaty? Jak się przekompostują do wiosny to powinny być nieszkodliwe.


Tak, rębak spalinowy. Właśnie martwię się jak to będzie z mokrymi gałęziami w sensie mokrymi od deszczu. Ale może do wtorku obeschną, u mnie już nie zapowiadają deszczu. Będę jutro dzwoniła do Pana i zapytam. Zobaczę co wyjdzie z tego rębaka i albo rozsypię to po działce przed oraniem razem z obornikiem i mączką bazaltową albo pójdą razem z ziemią do dołów po karpach albo sobie zmagazynuję na pryzmie, zleję mocznikiem i poczekam do wiosny.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:00, 08 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
UrsaMaior napisał(a)


Etam stan, co mnie stan, Ciebie z piłą chciałam!


Nie miał mi kto foty strzelić, przepadło. Ale mała strata bo to taka mała piła na długim kiju, nie ta kobyła co nią eM z bratem akacje ciął. Przyjedziesz do mnie to specjalnie Ci się z nią zaprezentuję jak będziesz bardzo chciała .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies