Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

DorKa 11:28, 14 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Brzozowadziewczyna napisał(a)
A ja właśnie wczoraj nabyłam dwie magnolie Niewielkich rozmiarów, ale przecież już będą rosły I zamówiłam właśnie świdośliwę, pigwowca różowo kwitnącego i aronię śliwolistną do warzywnika, przyjdą w przyszłym tygodniu No wiesz, co posadzone, to odhaczone Jeszcze mnie czereśnia kusiła, ale jak poczytałam, że musiałabym jeszcze drugą w ramach zapylacza posadzić, to odpuściłam.


O i oto właśnie jedna z tych , dla których sezon się dopiero rozkręca
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Brzozowadzie... 11:43, 14 lis 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
DorKa napisał(a)


O i oto właśnie jedna z tych , dla których sezon się dopiero rozkręca

O nie nie, ja już ogłosiłam ostatni tydzień. Tylko lekko się przedłuży. Lekko!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
tulucy 14:45, 14 lis 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
No i będzie czas w weekend ... Ehhh dobrze, że łajza tabletki mi łyka ładnie.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
makadamia 15:14, 14 lis 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Suchodrzew Maacka ma Tamaryszek i bardzo go poleca jako duży krzew do cieniste i suche miejsca.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mrokasia 19:39, 17 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Agata - Dorka ma rację, u Ciebie jakby środek sezonu!

Łucja - co się odwlecze to nie uciecze . Zdrowia dla łajzy.

Asia - muszę sobie ten suchodrzew wygooglać, Tamaryszkowi wierzę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 19:56, 17 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Piękny był ten weekend! Ale zamiast w ogrodzie spędziłam go w takich okolicznościach przyrody:

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magleska 20:06, 17 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
Kasia w Ardspach byłaś ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 20:17, 17 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8001
Kasieńko właśnie skończyłam czytać i powiem tak, świetnie te zmiany ci wychodzą, uśmiałam się jak czytałam jak Twój eMuś bronił konik na frontowej, a tak nawiasem koniki dają radę w drugim ogrodzie?, frontowa z grabami wygląda bajkowo, jak i pod okienna, zmiany bardzo, ale to bardzo na plus Karagana w donicy jest zjawiskowa, a nowa część daje wspaniałe możliwości...już widać, że szkielet i nasadzenia drzewkowe wyglądają rewelacyjnie, a że większe okazy to i efekt szybciej osiągniesz... pozdrawiam i będę z wielką przyjemnością do Ciebie wpadać buziaczki, a że weekend cudny, to i wypad udany pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
mrokasia 22:12, 17 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Magleska napisał(a)
Kasia w Ardspach byłaś ?


Zgadłaś . A dwa ostatnie zdjęcia to zamek Grodno .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:16, 17 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Monia81 napisał(a)
Kasieńko właśnie skończyłam czytać i powiem tak, świetnie te zmiany ci wychodzą, uśmiałam się jak czytałam jak Twój eMuś bronił konik na frontowej, a tak nawiasem koniki dają radę w drugim ogrodzie?, frontowa z grabami wygląda bajkowo, jak i pod okienna, zmiany bardzo, ale to bardzo na plus Karagana w donicy jest zjawiskowa, a nowa część daje wspaniałe możliwości...już widać, że szkielet i nasadzenia drzewkowe wyglądają rewelacyjnie, a że większe okazy to i efekt szybciej osiągniesz... pozdrawiam i będę z wielką przyjemnością do Ciebie wpadać buziaczki, a że weekend cudny, to i wypad udany pozdrawiam


Monia, chcesz powiedzieć, że przeczytałaś cały wątek???!!!! Kobieto!!!
Dziękuję bardzo za wszystkie miłe słowa, miło że zmiany Ci się podobają . Koniki nie przeżyły przeprowadzki... trochę szkoda, a trochę nie .
Zapraszam serdecznie, miło mi będzie jeśli zostaniesz stałym gościem. Od wiosny będę działać na nowej części choć i na starej będą przesadzanki .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies