Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

DorKa 08:02, 25 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Też mi kruszyna 2 metrowa Swoją droga dopiero u Ciebie się po niej dowiedziałam.Ciekawa roślina.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
mrokasia 09:54, 25 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Nigdy na żywo nie widziałam kruszyny.


Ja też - zanim je kupiłam .

kaz742011 napisał(a)
Kasia dawno mnie nie było ale jakoś tak z czasem ostatnio krucho. W wolnej chwili obiecuje nadrobić wątek chociaż u Ciebie to tyle stron że trochę zejdzie. Ale obrazki na pewno obejrzę .


Kasiu, u mnie też jakoś życie pędzi i za mało czasu na wszystko co by się chciało. Fajnie, że zajrzałaś. Stron sporo ale po obrazkach zorientujesz się co się działo - dokupiliśmy działkę obok i mam sporo nowego terenu .

galgAsia napisał(a)
Kasia, czy Twój dereń Compressa przebarwiał się jesienią? Ja wiem, że w tym roku cała Twoja uwaga była skupiona na nowej ziemi , ale może przelotem zauważyłaś? albo - jeszcze lepiej - sfociłaś? Jeśli tak, to pokaż, plisss… albo chociaż napisz


Asiulka, tak, dereń przebarwił się jak zwykle na fioletowo-brązową zieleń . Wieczorem poszukam w zdjęciach, może się jakoś załapał.
Tak było w zeszłym roku:


DorKa napisał(a)
Też mi kruszyna 2 metrowa Swoją droga dopiero u Ciebie się po niej dowiedziałam.Ciekawa roślina.


To prawda, nazwa nie idzie w parze z wyglądem .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 10:06, 25 lis 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7271
Moje derenie Compressa caly czas zielone. Na przebarwienie nie licze, bo ciagle niebo zakutane chmurami
____________________
Ogrod nad bajorkiem
antracyt 10:07, 25 lis 2019


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11580


Piękną formę ma ten dereń, w jakim jest wieku? mój kupiłam w tym roku, ale bardzo mizerny jest przy Twoim
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 10:21, 25 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)
Moje derenie Compressa caly czas zielone. Na przebarwienie nie licze, bo ciagle niebo zakutane chmurami


Ciekawe... ja byłam przekonana, że te przebarwienia związane są raczej ze spadkiem temperatury .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:24, 25 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
antracyt napisał(a)

Piękną formę ma ten dereń, w jakim jest wieku? mój kupiłam w tym roku, ale bardzo mizerny jest przy Twoim


Hej Zuzanno! Chyba pierwszy raz u mnie?
Dereń ma z 10 lat. Kupiony jako sadzonka z dwoma 30-40cm pędami . Formę ma naturalną, ja go tylko lekko podkrzesałam by mi się coś pod spodem zmieściło.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 10:38, 25 lis 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7271
mrokasia napisał(a)


Ciekawe... ja byłam przekonana, że te przebarwienia związane są raczej ze spadkiem temperatury .


no to moze jeszcze jest szansa na sliwkowe kolory
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 10:49, 25 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)


no to moze jeszcze jest szansa na sliwkowe kolory


póki mu liście nie opadły to szansa jest
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
antracyt 11:43, 25 lis 2019


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11580
mrokasia napisał(a)


Hej Zuzanno! Chyba pierwszy raz u mnie?
Dereń ma z 10 lat. Kupiony jako sadzonka z dwoma 30-40cm pędami . Formę ma naturalną, ja go tylko lekko podkrzesałam by mi się coś pod spodem zmieściło.


Pierwszy raz oficjalnie i chyba dlatego zapomniałam się przywitać
Co do derenia, to kupiłam sadzonkę podobnej wielkości więc jest szansa, że za 9lat doczekam się równie ładnego okazu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 12:01, 25 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasiu, dziękuję baaardzo . Jest piękny, jak zawsze Patrzę na niego nieodmiennie tęsknym okiem...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies