Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Magleska 18:53, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
ja też dziś leniuchuję zmobilizowałam się tylko zrobić rosół

cienista jest zachwycająca
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agi2006 21:19, 24 maj 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
mrokasia napisał(a)
Jak tam, ryjecie? Bo ja tak . Organizuję towarzystwo Kanzanowi.
Ale zanim pokażę efekt to tymczasem parę fotek.
Do powojnika Guernsey Cream dołączył Fuyu no Tabi

[img


Ale podobny do miss bateman. A wyobraź sobie Kasiu ze jak pokazalas u siebie Guernsey Cream to został wykupiony w ciągu chwili. Przeszukałam wszystkie szkółki i tylko w jednej został ale cena prawie 50 zł plus przesyłka.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
mrokasia 21:28, 24 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Kasya napisał(a)
Ja juz dzisiaj nic nie robie


Kiedyś trzeba poleniuchowac i dać odpocząć kręgosłupowi. Mam nadzieję, że Twój już w lepszej kondycji?

tulucy napisał(a)
Na odpoczywam po obiedzie, m szykował. A potem wyjdę na trochę. Dzień bez rycia to dzień stracony


No właśnie, rycie to życie .

Johanka77 napisał(a)
Ja bym poryła, ale pada… co tam pada... wichury jakieś!

Zdążyliśmy posadzić brakującą tuję w żywopłocie i uciekaliśmy z narzędziami biegusiem przed czarną chmurą…

Jeszcze muszę złapać jakieś okienko pogodowe i wyskoczyć z M-em wytargać giganteusa.
Bo okopałam go tydzień temu, ale nie miałam siły wyciągnąć


O masz, a u nas piękny dzień, dopiero po 18-tej zaczęło się chmurzyć i kropić.

antracyt napisał(a)
Nic nie ryję, odpoczywałam od swojego ogrodu w ogrodzie Rodziców
Ach ta Twoja cienista


Nie ma to jak u mamy, co?
Cienista dziękuje.

TAR napisał(a)
chcialam poryc ale co zaczelam to po 10 minutach deszcz i wicher i taka zabawa w ciuciubabke. wkurzylam sie i poszlam do domu, bede leniowac moje Sango też przypala i Shirasavum. Docelowo beda mialy cien ale wszyskie potencjalne parasole dopiero rosna. Shirasavum jeszcze maly pikutek, zrobie nad nim siatke cieniujaca, zostalo mi z ogrodzenia 40 m.


Poleniuchować też kiedyś trzeba .
Ja zdecydowałam się przesadzić Sango Kaku na rabatę pod żywopłotem sąsiadów. Powinno mu być tam lepiej, zaciszniej i cieplej. Będzie się ładnie odcinał na tle żywopłotu.

Magleska napisał(a)
ja też dziś leniuchuję zmobilizowałam się tylko zrobić rosół

cienista jest zachwycająca


Mmmmm, rosołek .
Cienista będzie zachwycająca za chwilę jak hortki zaczną .

Agi2006 napisał(a)


Ale podobny do miss bateman. A wyobraź sobie Kasiu ze jak pokazalas u siebie Guernsey Cream to został wykupiony w ciągu chwili. Przeszukałam wszystkie szkółki i tylko w jednej został ale cena prawie 50 zł plus przesyłka.


Co Ty powiesz? Ale zbieg okoliczności .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:31, 24 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
I na dobranoc trochę zieleniny
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 21:31, 24 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7015
a ja mysle czy by Shirasavum nie przesadzic na wejsciowa, jednak to strona polnocna i od domu zacisznie. bym jednego rodka wysadzila i w zamian dala Shire.

wieczorna zielenina boska
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Monia81 21:34, 24 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Ładna zieleninka u nas dzisiaj cały dzień z przerwami padało, roślinki się napiją Zacna ta miejscówka dla Kanzana, wpasował się idealnie w ten zakątek, a co do towarzystwa mu dasz w nóżki? pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
lilarose 22:46, 24 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
u mnie od wczoraj Wielkie Sadzenie Pomidorów. Musiałam zgłupieć zimą, by tyle odmian nakupować. Ogórki i cukinię wsadziłam, jeszcze papryka mi została.
Ale mamy ubaw niezły, bo znosimy z sąsiadkami działkowymi z domów swoje sadzonki i komisyjnie oceniamy, która z nas najlepsze wyprodukowała. Oczywiście, jak to w takich przypadkach bywa najlepsze osiągi ma nasza nowicjuszka
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 22:49, 24 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Kasia dziękuję za pomoc z borówkami- już posadzone
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Helen 05:58, 25 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
mrokasia napisał(a)

Śliczna ta zielenina, i cienista i frontowo-grabowa. A możesz mi napisać co to jest? Wygląda jak czosnek, ale liście ma inne.
____________________
Helen - Hortensjowo
Johanka77 06:02, 25 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No niestety, u nas cały weekend deszczowy.
I to tak bardzo, że nic w zasadzie nie udało się zrobić.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies