Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Margo2 23:11, 19 lut 2021


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
mrokasia napisał(a)


]


Straszliwie podoba mi się ta rabat o każdej porze roku.
Czy możesz pokazać jej kilka ujęć w różnych porach?
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Tamaryszek 10:45, 22 lut 2021

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Podpisuję się pod wypowiedzią Gosi, spokój i elegancja, pięknie!
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
mrokasia 09:44, 23 lut 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Daga to się cieszę, światełko w tunelu ważna rzecz

Margo, Tamaryszku dziękuję za pochwały . Muszę przyznać, że jestem zadowolona z tej rabaty, z wyjątkiem grabów. Jeden mi usechł i muszę kupić nowego na wymianę, drugi w zeszłym sezonie miał się średnio, też był trochę podeschnięty. Zobaczymy.

Margo, postaram się wstawić inne zdjęcia tej rabaty, z różnych pór roku. Tylko to mi zajmie chwilę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:47, 23 lut 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Ostatnio mało mnie na O. Byłam na długo wyczekiwanym urlopie a teraz, oprócz nadrobienia zaległości pracowych moją uwagę, czas i siły pochłaniają takie dwa łobuziaki:
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
antracyt 10:06, 23 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Ło mamo ale słodziaki, nic tylko kochać Wasze na stałe?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
TAR 10:21, 23 lut 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
ale śliczne siersciuszki, Adopsiaki?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 11:16, 23 lut 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
Ale im piernatów nawrzucałaś na to legowisko. Widać że Pańcia będzie rozpieszczać "do bólu"
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 11:41, 23 lut 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
antracyt napisał(a)
Ło mamo ale słodziaki, nic tylko kochać Wasze na stałe?


Nasze, na stałe .

TAR napisał(a)
ale śliczne siersciuszki, Adopsiaki?


Sąsiadom oszczeniła się sunia, przygarnięta do biura i były na wydaniu. A my od jakiegoś czasu myśleliśmy o psach. No to wzięliśmy . Miały być później ale sunia ma powikłania po porodzie i wet kazał jak najszybciej odstawić małe.

April napisał(a)
Ale im piernatów nawrzucałaś na to legowisko. Widać że Pańcia będzie rozpieszczać "do bólu"

Nawrzucałam, bo legowisko duże a one takie były zalęknione i tak się do siebie tuliły, że chciałam im trochę ciaśniej zrobić, bardziej bezpiecznie . Ale już im przeszło więc chyba wyjmę trochę tych piernatów .


Na razie to usiłuję dać sobie radę z tymi małymi szczylami. To dla mnie nowe doświadczenie, do tej pory miałam do czynienia z kotami a te od razu wiedziały do czego służy kuweta. A te kluski leją (i nie tylko leją) gdzie popadnie, nie nadążam sprzątać.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 11:58, 23 lut 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
zostaw im te piernaty, bedziesz zabierac to znowu moga poczuc, ze cos sie dzieje. glusie sliczne, naucza sie szybko, mozesz powoli zapoznawac je z mata. takie srajtki szybko sie ucza moj duzy bialy skumal po tygodniu, byl u nas jako 8 tygodniowy szczeniak a maly bialy 3 miesieczny lal dlugo i gdzie popadnie, pani w hodowli nie uczyla.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 12:09, 23 lut 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
TAR napisał(a)
zostaw im te piernaty, bedziesz zabierac to znowu moga poczuc, ze cos sie dzieje. glusie sliczne, naucza sie szybko, mozesz powoli zapoznawac je z mata. takie srajtki szybko sie ucza moj duzy bialy skumal po tygodniu, byl u nas jako 8 tygodniowy szczeniak a maly bialy 3 miesieczny lal dlugo i gdzie popadnie, pani w hodowli nie uczyla.


maty mam, czasem zdarza się, że trafią ale przypuszczam, że to kompletny przypadek .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies