Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

nicol21 21:46, 11 paź 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Dawno mnie u Ciebie nie było, ale udało mi się wyczuć dobry moment. Piękna jesien u Ciebie. Ogród sie przepięknie rozrósł. Milutko w nim spędzać czas można... a praca to sama przyjemność.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Agania 09:22, 14 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasiu ty masz rozplenice Lady U lubisz i czy ona ma cały czas białe kotki?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
mrokasia 12:30, 19 paź 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Agatorek napisał(a)
Cudownie u Ciebie w ogrodzie .
Lubię jesień, bo wszystko jest takie bujne i kolorowe.


Dziękuję pięknie

Martka napisał(a)
Czuję, że Mrokasia zaraz sypnie zdjęciami czekam tu sobie, szczęka dodatkowym klejem umocowana na wszelki wypadek


Oj, kocchana, to sobie poczekałaś nadaremno... . Ale przynajmniej szczęka na miejscu .

Kasia_CS napisał(a)
Kasiu, chodzę po Twoim ogrodzie jak po parku Pięknie jest...


Dziękuję Kasieńko

Basieksp napisał(a)
Piękną masz jesień w ogrodzie lubię tak sobie spacerować i podziwiać


Miło mi, że się podoba .

nicol21 napisał(a)
Dawno mnie u Ciebie nie było, ale udało mi się wyczuć dobry moment. Piękna jesien u Ciebie. Ogród sie przepięknie rozrósł. Milutko w nim spędzać czas można... a praca to sama przyjemność.


Dziękuję ślicznie za miłe słowa . Wpadaj częściej choć teraz już coraz mniej do oglądania i czytania będzie. Brrrr, nie lubię jesiennej pluchy i zimy...

Agania napisał(a)
Kasiu ty masz rozplenice Lady U lubisz i czy ona ma cały czas białe kotki?


Tak, mam LadyU i bardzo je lubię choć w tym roku są marne bo moje szczeniory zrobiły sobie z nich poduszki do leżenia .
LadyU mają kotki podobne do Hameln, nie są białe ale i nie ciemne .
Teraz wyglądają tak:
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:43, 19 paź 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Wracam na łono O. po długo wyczekiwanym urlopie . Wygrzałam się, wypoczęłam. Ogród zastałam w całkiem niezłym stanie (a spodziewałam się, że krety do spółki z psami wywrócą mi ogród do góry nogami) tylko nieco podeschnięty bo przez te prawie dwa tygodnie nie padało. Mam sporo ładnych przebarwień. Grujecznik jednak nie pachnie .
Wrzucam na szybko kilka fotek, na więcej czasu brak bo teraz trzeba nadrobić pracowo ten urlop . Wieczorem spróbuję pozaglądać co tam u Was .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:45, 19 paź 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 13:32, 19 paź 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Piekne, soczyste , jesienne koloryBajkowe te czerwienie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Judith 13:43, 19 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Akurat trafiłaś na piękną pogodę po powrocie .
Pięknie jest, czerwień - cudo!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Helen 14:32, 19 paź 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Śliczne masz kolorki w ogrodzie, czerwienie biją po oczach, i dobrze. Piękna jesień.
____________________
Helen - Hortensjowo
Wiolka5_7 15:16, 19 paź 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Jakie cudne kolorki na rabatach,uwielbiam taką jesień
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
TAR 16:16, 19 paź 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
ogrod, rosliny wszystko plonie czerwienia. ale szczeniory jeszcze pokaz jak wyrosły
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies